Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor fogok igazán megbocsájtani?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok igazán megbocsájtani?

Figyelt kérdés
Parom nagyon megbantott mar nem eloszor. Hogy mivel az mindegy, a lenyeg hogy megbeszeltuk, megbocsajtottam. O most nagyon rendes velem, a kapcsolatunk jol mukodik. A problemam az, hiaba probalom tultenni magam rajta es tenylegesen megbocsajtani, nem megy. Idorol idore gyotornek a gondolatok, az emlekek, sokszor jatszom le magamban ami tortent, minden apro reszletet es nagyon szenvedek tole. Emiatt is voltak veszekedesek de en elhataroztam hogy nem fogom tobbet felhozni es tulteszem magam rajta. Nagyon nehez, nem tudom hogy kezeljem ezt magamban. Volt mar valaki ilyen helyzetben? Megoldodott a problematok? Hogyan es mennyi ido utan?
2017. febr. 14. 12:04
 1/10 anonim ***** válasza:
A szart minek megbocsajtani otvenedjere is? Hogy utana ide gyere szenvedni?
2017. febr. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mi a probléma.

Ha megcsalt, akkor a gondolataid soha nem fognak nyugodni hagyni amíg együtt vagytok, ezek után hogy bíznál benne. Ha megcsalt, akkor a saját érdekedben is jobb lenne a szakítás, lesz aki nem teszi ezt meg veled.

Ha más a probléma, akkor dolgoznotok kell azon hogy jobb legyen és megtanulni újra bízni. Ez hosszú folyamat és időbe telik, de nem lehetetlen. Ugyanakkor garancia sincs arra, hogy minden a régi lesz.

2017. febr. 14. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sosem ertettem miert kell azt hazudni a masiknak hogy megbocsajtasz,ha valojaban nem vagy ra kepes.....
2017. febr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Mert a kérdező valószínűleg kapcsolatfüggő.Nem merne egyedül maradni.

2017. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A megbocsájtás az, ha túl is teszed magad a dolgon, és nem rágódsz rajta többet. Ha erre nem vagy képes, akkor valójában nem bocsájtottál meg, bármit is mondtál a párodnak. Vannak dolgok, amiket sosem tud az ember megbocsájtani, ilyen esetben kérdés, hogy van-e értelme folytatni a kapcsolatot. Szerintem nincs, de ezt ti majd eldöntitek...
2017. febr. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
A megbocsájtás nem az, hogy magadba temetve azon a dolgon rágódsz...amíg nem tudsz valóban megbocsájtani, megette a fene, szétrágja a kapcsolatot előbb- utóbb. Amit leírtál, az nem megbocsájtás, csak próbálkozás. Rajtad múlik, hidd el.
2017. febr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Nem vagyok kapcsolat fuggo es nem csalt meg. Ha megcsalt volna mar szakitottunk volna. Megbocsajtani pedig azert szeretnek mert sokat tesz most azert hogy minden jo legyen. Tudja jol hogy szivbol nem bocsajtottam meg csak nagyon szeretnek. Tudja hogy ragodom csak mar nem hozom fel. Nem kapcsolat fuggoseg az hogy egy tobb eves kapcsolatot inkabb helyrehozni szeretnek, nem pedig elhajitani. Szeretjuk egymast, csak en nehezen tudom magam tultenni a serelmeken az elet minden teruleten.
2017. febr. 14. 14:39
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem hazudtam neki arrol hogy megbocsajtok, annyit mondtam neki hogy megprobalom tultenni magam rajta ha o is segit ebben. Teny hogy ez nem megbocsajtas, de ha nem ereznem hogy talan sikerul akkor nyilvan nem eroltetnem. Azert tettem fel egyebkent a kerdest mert az elozo kapcsolataimban mindig olyan problema merult fel amit nem is akartam megbocsajtani, mert az illeto tul messzire ment es atlepte azt a hatart amit nem turok. Szoval eddig nem volt olyan, hogy valaki ugy okozzon fajdalmat, hogy ne a szakitast valasszam, hanem a kapcsolat helyrehozasat. Emellett mondjuk jo a turokepessegem de csak addig kuzdok amig latom ertelmet es most nem tudom ez meg meddig lesz. Tanacstalansagot erzek es azt hogy belekerultem egy godorbe es felek hogy nem tudok kimaszni pedig nagyon szetetnek.
2017. febr. 14. 14:46
 9/10 A kérdező kommentje:
Ugy gondolom hogy par honapot azert ra lehet erre aldozni, de ez a par honap nekem nagyon gyorsan eltelt es meg csak kis pozitiv valtozast erzek magamon.
2017. febr. 14. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor megérted és adaptálod, ez már múlt, ő már megváltozott.
2017. febr. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!