Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért akarom érzékeny lelkét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarom érzékeny lelkét össze törni?

Figyelt kérdés
Szeretem a kedvesem,nagyon kedves,aranyos,cuki lány.Sajnos egy nagyon rossz indulatú közösségbe kerültem a munkarévén.És kezd rám átragadni,meg akarom bántani a barátnőm,gonosz-csúnya szavakkal illetni.De nem akarom megtenni,csak a gondolatok hogy milyen lenne vele gonoszkodni.Szerintettek beszéljek neki erről ?
2017. febr. 14. 19:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem próbálj kikerülni abból a közösségből. Úgy értem ne haverkodj velük nagyon, csak annyit találkozzatok amennyit a munka miatt feltétlenül muszáj.
2017. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez komoly, akkor inkább egy pszichológusnak beszélj erről!
2017. febr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És abban mi a jó neked, ha elcseszed a kapcsolatodat?
2017. febr. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
98%
Én megverlek ha direkt összetöröd a kis lelkét! Megkereslek és pofán váglak! Hogy lehet valaki ekkora retardált?
2017. febr. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
63%
Az hogy bevillan a fejedbe egy gondolat, de eszed ágában sincs megcsinálni, nem jelent semmit.
2017. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5 Ez valószínűleg több, mint villanás, azért írta ki a kérdést, mert vívódik.

Bizony, ez egy nagy dilemma: gonoszkodjak-e a szerelmemmel, aki erre nem szolgált rá, vagy ne? (remélem mindenki érzi az iróniát)

Kérdező, milyenek ezek a munkatársak? És te miért vagy ilyen befolyásolható? Ijesztő vagy.

2017. febr. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem mondanám magam ijesztőnek,sose bántottam senkit,kedves aranyos ember vagyok ( nem saját vélemény). Egymást gyilkolják,keresztbe tesznek egymásnak,gonoszkodnak kb mint a kamaszok. Régen amikor stresszes voltam még kis iskolásként gonoszkodással eresztettem ki a düht,ezért a gonoszkodás gyorsan rám ragad.
2017. febr. 14. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen ószövetségi figura néhány munkatársam, de ha szrba is lépek még mindig letörölhetem a csizmám.

30/f

2017. febr. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 omba ***** válasza:

Beszélj neki erről, meg hagyd francba azt a munkát.

A pszichológus se hülye ötlet, ha a munka közösséged ennyire át tud formálni.

2017. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!