Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mitől van az, hogy ha megjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van az, hogy ha megjön a férjem a munkából nem foglalkozik velem? Kb. három hónapja van ez, azóta kint alszik a nappaliban, be sem jön hozzám a hálóba, és ha kérdezem, azt mondja fáradt.

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 19:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy máshol alszik, súlyos dolog.

Beszélned kellene vele. Pl. hétvégén, ha már kialudta magát.

Kérdezd meg, mi történt és mit szeretne.

2008. okt. 10. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is szokott a nappaliban aludni, de ő mondjuk tvzés közben szokott elaludni ha nagyon fáradt. De az, hogy már 3hónapja rendszeresen kint alszik jelenthet valamit. Azóta nem is szeretkeztetek??? Én a helyedben leülnék vele és megkérdezném, hogy mit akar, mert normális kapcsolat így nem működhet. Mást nem veszel észre, amiből következtetni lehetne arra, hogy van vkije???
2008. okt. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem titokban többször is meglestem a mobilját ,nincs benne semmi.Az autoban , a ruhájában sehol semmi.Netezni sem nagyon szokott.Olyan furcsa hiába beszélek vele azt monja fáredt ,meg elalszik tvzés közben.
2008. okt. 10. 20:08
 4/8 A kérdező kommentje:
Meg a munkájából is idöben hazajönn.
2008. okt. 10. 20:09
 5/8 anonim válasza:
100%
Valami nagy gáz lehet, azért nem megy be a hálóba mert akkor esetleg beszélnie kellene veled. Így kint marad te meg várod, hogy bemenjen, így telik az idő amíg már tényleg alvás idő lesz. Persze az is lehet, hogy valami baja van és nem akar kudarcot vallani az ágyban. Én is ahétvégi reggeli dumálást javaslom, mert szerintem akkor könnyebben lehet kivitelezni.
2008. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán tényleg fáradt.Ha hosszu időn keresztül nem tudja kipihenni magát,merevedési zavarai is lehetnek.Lehet,attol fél,hogy nem lesz akcioképes,ezért kerüli a kinos helyzetet.
2008. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem aludj kint vele te is.
2008. okt. 14. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
40%

Lehet hogy büdös vagy, csak ne meri megmondani!

Nincs nyitott gyomorszájad, vagy nem horkolsz hangosan?

Lehet hogy alvajáró vagy és fél tőled! Az is lehet hogy skizofrén és fél hogy kárt tesz benned éjszaka!

2009. dec. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!