Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom a legjobb barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom a legjobb barátnőmmel flörtölget. Nem akarom elvesziteni egyiket sem. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
a jelenlegi barátommal közel fél éve vagyunk együtt. Előtte volt egy 5 éves párkapcsolatom amiben rengeteget sérültem és sajnos a bizalmam is rendesen elveszitettem az emberek felé. Mindig megcsalt, más lányok társaságát kereste. A jelenlegi barátommal való összejövetelt a barátnőm ellenezte, mekkora nőcsábász és hagyjam. Ennek ellenére összejöttünk. Minden jó volt mig el nem kezdtünk együtt beülni valahová hármasban vagy szórakozni menni. A barátnőm tájékoztatott arról, hogy a barátom (legyen Tibi) rendszeresen keresi és el akarja invitálni beülni valahova vagy valamit enni. A legutóbbi buliba is a lány hivott minket el, Tibi nagyon várta már az estét és én is, de mikor megtudtuk, hogy a lány nem ér rá, hirtelen Tibi sem akart. nagyon szeretem a barátnőmet és beszéltünk sokat erről a dologról. Ma a barátomnak is elmondtam, hogy mi a problémám és kinevetett, hülyének néz , hogy lehet ezen problémázni? 2 napja nem beszéltünk..holnap utazom haza falura(egyetemista vagyok én is barátnőm is csak máshol). A hétvégén ekkora hiszti után amit produkáltam...hogy nézzek a szemükbe ?:(
2017. febr. 16. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Megérdemlitek egymást. :D
2017. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
most ezt miért mondod???
2017. febr. 16. 18:39
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, voltam hasonló helyzetben, a barátnő oldaláról. Én is elleneztem a barátnőm kapcsolatát, első pillanattól kezdve próbáltam finoman figyelmeztetni, hogy a pasi gáz! Nem akart tudomást venni róla. Aztán később, mikor hármasban voltunk, a pasi a barátnőm szeme láttára tette nekem a szépet. Gusztustalan volt! Sajnáltam a barátnőmet, mert láttam, hogy rosszul esik neki, de a pasinak a szeme se rebbent, ő nem látott ebben semmi rosszat. Mikor a barátnőm végre otthagyta a fickót nagy nehezen (mert azért más gond is volt vele), a pasi még utána is nekem írogatott sokáig.
2017. febr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az hogy a barátod nem volt hajlandó elmenni kettesben veled moziba mert a barátnőd nem ment el hát nem a legszebb dolog. Hogyha esetleg tényleg így beszéltétek meg hogy hármasban szeretnétek menni és rendesen mondja neked hogy így beszéltétek meg és menjetek moziba majd ha ráér a barátnőd is az ebben a formában teljesen oké.

Az hogy beszélget vele meg találkozgat vele végülis megint megint normális dolog. Ha a barátnődben megbízhatsz akkor tőle kell megkérdezned hogy van-e valami köztük. Ha vele pl annyit találkozgat mint veled stb. akkor az már elég gyanús.

Nem kell a legrosszabbra gondolni. Derítsd ki hogy mi a helyzet nehogy váratlanul érjen hogy csal a barátod.

2017. febr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem hagy el a srácot mert egy tapló, azt meg próbáld kideríteni hogy tényleg csak a pasid nyomul a barátnődre vagy a bnőd is flörtölget vele csak neked nem mondja..
2017. febr. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinevet, miközben tudja hogy bizalmatlan vagy és sérült? Ez a fiú nem vesz komolyan, és nem szeret eléggé... Ha nem akarsz még sérülni, jobb ha keservesen is, de elbúcsúzol tőle szépen. Lehet most még rossz, de keress olyat aki téged szeret. Tudom milyen ez, mert én is voltam hasonló helyzetben, csak hitegettem magam, de végül mégnagyobb pofára esés volt a vége. Utána olyan pesszimista lettem a férfiakkal kapcsolatban hogy a következő jelentkező csak hosszú udvarlás árán tudott egy-egy randira elhívni. A kitartása vezetett oda, hogy megtudtam benne bízni. Azóta is együtt vagyunk, és mellette teljesen visszaépült az önbizalmam, és szánalmasnak tartom azt a srácot aki előtte hasonlóan "vett komolyan"...
2017. febr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez egy paraszt!
2017. febr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szeretned, hogy ujra megalazzanak, kihasznaljanak maradj vele. A bnodet meg becsuld meg, ritka mar mamapsag az ilyen.
2017. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!