Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A baratom miert ilyen aggodalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom miert ilyen aggodalmas, birtoklo, miert akar megfojtani a szeretetevel, vagy velem van a baj?

Figyelt kérdés

8 honapja parkapcsolatban vagyok, de van par dolog ami engem nagyon zavar, de pontositok inkabb furcsa nekem es nem ertem miert ilyen a baratom.



Nekem van 2 fiu haverom. Veluk nagyon ritkan vagyok. Nem olelem meg oket, csak beszelgetek a haverjaimmal.


Viszont a baratom mindig azt hajtogatja, hogy nincs fiu es lany kozott baratsag. Es nem orul annak, hogy mas ferfiak tarsasagaban is vagyok.


Amiota kapcsolatban vagyok, furcsa, hogy mindig megkerdezik tolem HOL VOLTAM? MILYEN NAPOT VOLT? Tok jo, hogy megkerdezi ezeket, en is megteszem. De van amikor nincsen kedvem neki beszamolni csak ledolok, inkabb egyedul akarok lenni, netezek, eszek, furdok pihenek. Es ha pl csak kesobb mondom meg neki, hogy amugy megbuntettek, mert gyorsan hajtottam ( ez megtortent ) akkor ugy csinalt mintha az apam lenne. Ram szol, es szamon ker, hogy miert csinaltam ezt, es legyek ovatosabb. Ez zavar engem, mert ugy erzem, hogy akkor gyerekkent kezel es mindenbe bele akar szolni. En ha a parommal beszelek, nem csinalom azt, hogy megmondom neki ez nagyon nem volt helyes. Mert az o dontesei, elmondom a velemenyemet, de nem szoktam neki megmondani, hogy ezt ne igy csinalja es nem szidom meg.


Meg nem ertem, hogy amikor szexelunk akkor a szex utan miert szorit magahoz, mindig ram maszik es ugy akar aludni is, hogy kozben teljesen ram tapad. Jo erzes en is szeretek vele lenni, hozza bujni, de neha mar ugy erzem, hogy sok..mintha birtokolni akarna vagy kiakarna sajatitani.


Multkor leultem a buszon egy ferfi melle, mert a mellette levo hely mar foglalt volt. O is egy ferfi mellett ult. De amikor latta, hogy nem egy no melle dobtam le magam, akkor mar huzogatta a szemoldoket es csunyan nezett ram. Zavart, mert meg ez is baj volt neki.


Neha amikor a varosban vagyunk, megyunk valahova akkor megfogja a kezemet. Es egyszer kerdeztem tole, hogy miert kell kezenfogva mennunk. Azt mondta mert jol esik neki, szeret megerinteni, meg az osszetartozas "jele". Oke, ertem..es en is szeretem megfogni a kezet, de miert kell mindig azt ereztetni, hogy mi osszetartozunk, egyutt vagyunk.


Amikor otthon vagyunk akkor sokszor megerint..vagyis egesznap csokolgatni akar, olelget. Egyszeruen IMADOM a baratomat, es nagyon jo vele lenni, hogy szeret es en is szeretem ot. De zavar, hogy neha "megfojt" a szeretetevel. En ugy erzem.


Ha elakarok menni este a varosba, mindig aggodik, mintha kisgyerek lennek. Es ezt utalom, mert van amikor maradasra akar birni. Nem parancsol ram, nem korlatoz, megis ugy erzem, hogy majdhogynem porazon tart engem. Vagy nem tudom..persze feltenem en is a paromat, feltem neha. De nem mondom es nem ereztetem vele. Nem mutatkozik meg olyan latvanyosan ez.


Zavar, es furcsa, hogy azt szeretne ha mindenrol tudhat. Sot majdhogynem elvarja!! Tehat azt is kihuzta belolem, hogy mikor lesz mutetem. (szivbeteg vagyok ) es en errol nem akartam neki beszelni!!! Mert nem akartam elmondani neki, igy is mindig aggodik, sot..nagyon nagyon es mar zavar, sajnalom is ot, hogy miattam szomoru neha. De ha nem mondom neki, hogy mikor mutenek nem kene mindennap izgulnia. Szednem kell gyogyszert is..verhigitot. Ha eltelejtettem bevenni ( 2 x volt ilyen ) akkor kiabalt csak velem. De engem ez zavar es neha azt mondanam neki, hogy "hagyjal beken". Zavar, hogy aggodik mindig..


Szerintetek velem van a gond?:(


Amugy tenyleg szeretem a paromat. O a mindenem. Szerelmes vagyok bele es nem akarom elvesziteni ot!!!


19L


2017. febr. 17. 11:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem mindkettotokkel van gond, kicsit beteges, hogy nem mindegy, ki melle ulsz le a buszon...

De te meg olyan vagy, mint egy kisgyerek, teged ne szidjanak meg, te tudod mit csinalsz, ne kerdezoskodjenek (jo, hogy tudni akarja az ember, mikor lesz a parjanak mutetje, lol), ne erjenek hozzad, teged egesz egyszeruen hagyjon beken mindenki!

2017. febr. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
Túlságosan különbözőek vagytok, ezért valószínűleg nem lesz hosszútávú ez a kapcsolat. Mindkettőtök viselkedésében van némi túlzás. Ő túlságosan féltékeny, és atyáskodó, te pedig talán túlságosan zárkózott vagy, bár lehet, hogy ez részedről védekező reakció az aggódások, fejmosások elkerülésére. Ezen még lehetne változtatni valamennyire, de a testi igényeken már nem annyira. A barátodnak nagyon fontos az érintés, öszebújás, a számára megfelelő mennyiség viszont neked fojtogató. Én nem erőltetném ezt a kapcsolatot.
2017. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De en nem akarok vele szakitani. Hiszen szeretem, jobban orulnek annak, ha megoldast talalhatnank kozosen. Csak az a baj, hogy en semmilyen mertekben sem szeretnem, ha valaki beleszolna a dolgaimba. Lehet, hogy gyerekes vagyok, de ez nekem nem tetszik. Az, hogy valakinek elkell mondanom mindent. Pl, ha valahova megyek es csak este fele erek haza ( pl elmegyek a haverokkal valahova, vagy csak sokaig voltam a varosban stb ) akkor kuldjek neki smst, mert tudni szeretne hol vagyok, miert nem erek haza mondjuk este 8ra. En soha nem kertem tole, hogy uzenjen akar csak facebookon, hogy mit mikor csinal es ezert es ezert kesobb talalkozunk majd. Ha hazajon elmeseli, hogy merre volt mitcsinalt es ennyi. Orulok, hogy megosztja velem, szoktam kerdezni is, de nem csinalok ugy mint o. Amugy mindig jelez nekem, ha kesobb latjuk egymast vagy dolga van meg, es elvarja, hogy en is igy tegyek. De ez nekem furcsa. Nem megerolteto, ha szolok, hogy merre jarok epp, de miert kell mindent tudnia. En is erintos vagyok!!!! Mar a kapcsolatunk elejen is az voltam. A gond inkabb az, hogy amikor o megerint, bujik hozzam vagy nagyon beindul pl a szex soran akkor birtoklo es olyan vad...dominans. Tetszik, ha ilyen, de utana ugy erzem magam mintha az ove lennek. Es en nem vagyok senkie.
2017. febr. 17. 12:26
 4/12 anonim ***** válasza:
41%

>Szerintetek velem van a gond?:(


Igen. Az a gond veled, hogy ezeket a dolgokat velünk akarod megbeszélni és nem a pároddal.

Ha szeretnéd, hogy a kapcsolat működjön, akkor meg kell tanulnod (tanulnotok) a problémákat felismerni, megbeszélni és megoldani.

Neked kéne tudni, hogy miért ilyen a párod. Tudod, azért, mert ő a párod. Az, akivel az időd jelentős részét töltöd és akit elvileg mindenkinél jobban ismersz... Vagy mégsem?

2017. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Oo en szamtalanszor kerdeztem ezt es beszeltem vele errol. Szinte mindennap felhozom neki, hogy miert ilyen, nem akarok mindig beszemolni neki es azt tobbszor felhoztam, hogy ugy erzem mintha en az ove lennek. Vagy nem tudom..a baratnoje vagyok, de nem vagyok az ove semmilyen ertelemben sem. Es ezert nem szeretem, ha o ugy gondolja, hogy ezt es ezt igy kell, ez a termeszetes. Miert? Mert a baratnoje vagyok? Mindig azt mondja nekem, hogy o nem tud megvaltozni es velem van a gond, meg, hogy en makacs vagyok es nem tudom hogyan mukodik egy parkapcsolat. Termeszetesnek tartja azt, hogy felt, aggodik, mindig velem akar lenni, stb. Mindegy. Neha elbujnek mar elole. Pedig imadom ot, de en nem szoktam pl olyanokat mondani, hogy az enyem vagy, tied vagyok, nem becezgetem ot ( kicsim, picim, edesem ) stb.
2017. febr. 17. 13:09
 6/12 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanazt tudom mondani. Ha ti ketten mást vártok egy párkapcsolattól, akkor találjátok meg azt az embert, akivel hasonlóan gondolkodtok. Ne erőltessétek, ami nem megy!
2017. febr. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

én is azt tudom mondani,hogy kár így erőltetni.

túlságosan különbözőek vagytok. szerintem nincs értelme megváltoztatni a másikat.

egyszerűbb lenne,ha a párod találna olyat,amilyen ő, aki imád összebújni,kézenfogva járkálni és mindenről beszámolni a másiknak.

te neked meg jobb lenne egy olyan srác,aki kicsit lazább, nem faggat,ha nem akarod és ő sem igényli az állandó összebújást stb..

nem illetek össze a leírtak alapján.

én inkább vetnék véget ennek pár hónap után, mint hogy több év után kelljen meghozni ezt a döntést.

2017. febr. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

De az elozo parkapcsolatomban ugyan ez volt. Hasonloan viselkedett az exem es ezert is lett vege a kapcsolatunknak. Az kozos dontes volt es persze nem ertette meg, hogy engem zavarnak bizonyos dolgok.


Volt meg egy baratom 17 eves koromban. Na tole hamar elmenekultem. Olyanokat csinalt ( az akkori baratom 22 eves volt ) hogy kiszivta a nyakam, o is mindig megfogta a kezem, ha valahova mentunk. O is mindent tudni akart, becezgetett, pedig mondtam neki, hogy nem szeretem ha edesemnek, kicsimnek nevez.( A mostani baratom is ilyeneket mond.. ) O pl meg azt sem szerette, ha nem vagyok mindig vele. Vagyis, ha nem talalkoztunk 2 napig, mert kozbe jott par dolog neki is es nekem is. Akkor mindig szomoru volt, es gyakran ugy ereztem, hogy elbizonytalanodott, nem bizott bennem. Sokszor kerdezte, hogy kivel toltottem a napomat, kivel mentem a mecibe. Es ha kiejtettem egy fiu nevet akkor rogton jottek a kerdesek,hogy kicsoda o, a haverom, ? Engem nem zavart soha, ha lanyokkal beszelnek a fiuk, megbiztam mind a 3 fiuban. De mindenki ugy kezelt mintha en valami targy lennek. Zavar, nem szeretem, ha pl a mostani parom azt csinalja, hogy rolam beszel a baratainak..nem akarom, hogy rolam beszeljen. :/ es azt sem szeretem ha ajandekot ad neha. Ezzel nem veheti meg a szeretetemet..en is meglepem neha, de nem nyaklancot veszek neki, orat, ruhat, fenyekepet amin mi vagyunk keretbe. Ezek mind olyan dolgok amikkel mintha azt akarna sugallni, hogy az ove vagyok..vagy nem tudom..nyaklanc..nem fogom hordani, tudom, hogy azert vette, mert ha hordom akkor majd az jut eszebe, hogy ezt tole kaptam. Es ez olyan mintha nyakorvet rakott volna ram.

2017. febr. 17. 14:05
 9/12 anonim ***** válasza:
23%
Ha szeretek valakit, szeretek vele lenni, szeretek róla beszélni, szeretek ránézni a tőle kapott dolgokra, érdekel mi történik vele, érdekel, mit gondol erről-arról, szeretek hozzá bújni. Ha már több fiúval voltak hasonló problémák, akkor úgy néz ki, hogy ezt a párkapcsolat nevű dolgot nem neked találták ki.
2017. febr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8%

Achillesznek igaza van, minden szavával egyetértek!

Tényleg nem való neked párkapcsolat, és ezt nem gúnyosan írom, csak tényként. Ez nem rossz, vagy jó, csak te ilyen vagy, és kész.

2017. febr. 17. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!