Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el, hogy megbocsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el, hogy megbocsásson?

Figyelt kérdés
Berágott rám egy "beszólás" miatt. Tudom,hogy ezt magában kell lerendeznie,de nagyon szeretném ha újra minden a régi lenne. Igazából kiábrándult belőlem és szeretném visszahozni a régi varázst. Normális válaszokat szeretnék kapni. :) Köszönöm.

2017. febr. 17. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kiábrándult belőled onnantól nem sok mindent tudsz tenni. Meg a leírásod alapján az idézőjeles beszólás az tényleges beszólás szóval ne próbáld ezzel felmenteni magad. Nem magában kell lerendeznie hanem meg kell beszélni, hogy miért mondtad azt amit és keresni rá valami megoldást.
2017. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ő tartotta beszólásnak, holott én csak meglepődöttségből mondtam azt amit, és már elmagyaráztam sokszor... de nem igazán hatotta meg.
2017. febr. 17. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat irsz neki egy üzenetet hogy mennyire sajnâlod vagy egy idézetet a szerelemről és kész !Ha ez sem hatja meg akkor hagyd !
2017. febr. 17. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Volt hogy ên ràm is kiakadt a pàrom igaz ên balhéztam aprósàgokon és én mentem is hozzà ha ő mégsem akarta és kb 1-2hét mulva felengedett és megbeszéltük !Ha ő ennek ellenére sem hajlandó vàltozni akkor nem szerethet annyira !
2017. febr. 17. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!