Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan érjem el hogy megbocsás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érjem el hogy megbocsásson és újra szeressen?

Figyelt kérdés
Nos az én/mi kapcsolatunk elég egyedi a barátnőmmel, illetve a volt barátnőmmel kb 3 napja szakítottunk de már össze vagyunk költözve és mivel ő pesti és én költöztem hozzájuk még van pár elintézetlen ügyem mielőtt végleg elhagyom. Csak van itt egy kis gond, méghozzá az hogy nem akarom elhagyni, egyszerűen megőrülök 2 napja nem eszek, fogytam kb 5 kilót és az a legrosszabb hogy igazából nincs is nyomós ok a szakításra, tehát egyikőnk se csalta meg a másikat, kisebb-nagyobb veszekedések voltak ugyan de az hol nincs? Jelenleg pont munkát szereztem volna, ő még suliba jár és ez nagyon beütött most nekem, igazából azzal indokolta hogy ő még nem kész erre, hogy együtt éljünk mert hogy túl fiatal, de közben azt is mondja hogy szeret és igazából nem is ez volt a gondja, hanem felgyülemlett neki a sok kicsi veszekedés és most lett elege. Szóval kérdem én mit kéne tennem? El sem hiszitek milyen érzés ez, hogy halálosan szeretsz valakit, de úgy kell mellette aludnod hogy tudod pár nap múlva el kell hagynom, és az a legrosszabb hogy ő is szeret és látom rajta hogy bántja őt is, de azt mondja így boldogtalan, és ha elmegyek mitől lesz boldogabb? Ja és félreértés ne essék tuti nem csalt meg és nincs más, és ez a legrosszabb az egészben hogy nem érzem indokoltnak ezt a döntést, és ahogy ránézek látom rajta hogy legbelül ő se ezt akarja. Kérlek adjatok tippeket hogy tudnám helyre hozni, mert nélküle nem tudok élni, ha szégyen ha nem de fiú létemre rengeteget is sírtam és tiszta ideg vagyok.

2015. dec. 9. 14:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne legyen végleges a szakítás csak kicsit távolodjatok el átmenetileg.
2015. dec. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudod én is erre gondoltam, de ez olyan nehéz, mert én vidéki vagyok és ha most ott elkezdek dolgozni nem lesz csak olyan egyszerű vissza jönnöm, mégis talán próbáljam meggyőzni őt? Mert látom rajta hogy ez neki se jó, mert elég nehéz élete volt tehát lelkileg alapból sérült, szülők nélkül kellett felnőnie lényegében, és nem értem ha most elmegyek miért lenne boldog, tök egyedül?
2015. dec. 9. 15:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lenne boldogabb,éppen rossz döntést készül hozni,csak ezt most még nem látja.Ha hosszútávra tervezel vele akkor most el kell engedned,de építsd fel úgy az életedet,hogy később még legyen esélyetek.Tudom,hogy nem könnyű,de ha szereted ezt most meg kell tenned érte.
2015. dec. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most fog kimenni az édesanyjával 1 hétre pihenni Németországba, mert ugye ők nincsenek együtt a lány itt a szülő ott, és remélem ez jót fog neki tenni. Esetleg jó ötlet lenne még a héten elmennünk valahova? mozi? kávézó? mert igazából nem mondhatom azt hogy halálos haragban vagyunk, csak olyan fura lett érted, mint aki nem tudja mit akar.
2015. dec. 9. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit kell megbocsájtania?

Ez lemaradt..

2015. dec. 10. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez a baj hogy én se tudom, mert semmi olyat nem tettem ami miatt ezt kéne csinálnia, amint írtam azzal indokolta hogy a sok kicsi veszekedés miatt és hogy még nem kész erre, mármint hogy így együtt legyünk, pedig látom rajta hogy nagyon rossz neki is, tehát nem ezt akarja igazából csak nem önmaga most teljesen.
2015. dec. 10. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!