Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Adott depressziós lány. Ha bármi gond van, akkor azonnal szomorú lesz, ha beszélni kezdek róla, vagy próbálom rávenni, hogy ő beszéljen. Az utóbbi időben hanyagol és inkább számítógépes játékokba menekül. Azt mondja, fáj neki beszélni a problémákról, és szeretne segíteni, de nem tud mert most gyenge hozzá. És így otthagy inkább... és elmegy játszani.


Én szeretnék segíteni neki, de egyre jobban egy eldobható szardarabnak érzem magam így, és azt érzem, hogy ignorálnak.

Bármi tipp, hogy ebből hogy lehet tovább lendülni?


27/F


2017. febr. 18. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

Depresszióból lassan játékfüggő lesz (már ha tényleg depressziós. A depressziósok ugyanis nem találnak örömöt az életben, ergo játékba menekülni sem fognak valószínűleg).

Irány a pszichológus, támogasd, szüksége lesz rá. Persze ha nem hajlandó meggyógyulni, illetve esélyt adni magának, akkor bármennyire is szemét dolog, én hagynám.

2017. febr. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Évek óta depressziós, kezelés alatt áll. Gyógyszert is szed. Eddig is szeretett játszani... de nem hanyagolt miatta. Sokszor úgy érzem, túl sok vagyok és inkább nem akarja a támogatásomat...
2017. febr. 18. 20:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle hogy mit tehetsz érte és, hogy mit szeretne mennyire legyél jelen az életében.
2017. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem többször is, és szüksége van rám, de sokszor elutasító, főleg ha rossz epizódban van. Fájnak a szavai és hogy "ellök" magától, ugyanakkor tudom, hogy nem az én hibám és hogy a betegsége miatt ilyen olyankor.
2017. febr. 20. 20:00
 5/5 anonim ***** válasza:
De ha tenyleg szedi a gyogyszereit ahogyan az orvos eloirja akkor miert nincs jol?
2017. febr. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!