Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Beszélgettünk a párommal. Elég sok pénzt elveszített egy rossz üzlet miatt milliókat. Gondolkodott a hitelen erre én mondtam teljesen nyugodt normális hangnemben hogy szerintem nem jó ötlet. Erre rámförmedt hogy ő nagyon jó döntéseket szokott hozni akármit pofázok. Ezen teljesen lefagytam. Ezen az indulaton és stíluson. Aznap nem aludtam nála a szüleimhez mentem. De még ő volt megsértődve hogy hogy viselkedem és megaláztam őt azzal hogy nem mentem vele haza és a szüleimhez mentem. Nekem nem fér bele ez a stílus ha én normálisan beszélek vele. Mi a véleményetek erről? Én reagáltam túl?
2017. jan. 23. 13:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha általában nem szokott így viselkedni,akkor valószínűleg ideges volt a veszteség miatt. Feltétlen meg kell beszélni, el kell mondanod,hogy ez neked nagyon fájt és,hogy a jövőben ne beszéljen veled így, mert nem tűröd.
2017. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez nem megszokott stilus a reszerol, akkor tuti felhaborodnek es kikernem magamnak, h valogassa meg a szavait, ha hozzam beszel. Ha alapbol ilyen alpari, akkor eleve nem is kezdenek vele...
2017. jan. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
Nem reagáltad túl, én nem is mennék hozzá vissza egy jó darabig, amíg el nem gondolkodott magán.
2017. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem reagáltad túl, és a helyedben én gondolkodnék is erősen, hogy akarok-e folytatást ezek után.

Főleg így, hogy odavan magától, hogy milyen remek döntéseket hoz, miután elbukott egy komoly vagyont... Még az is lehet, hogy nagyon is igazad van, és csak azért ugatott le, mert nőként bele mersz szólni az üzleti döntéseibe. Márpedig hosszú távon, ha közös jövőt akartok, akkor ez normális kéne, hogy legyen: komoly döntések előtt meghallgatni egymást, és együtt dönteni.

Vele ilyen nagyon nem lesz, azt ugye te is tudod.


Nem igazán tisztel téged ez a fazon, inkább csak úgy vagy neki dekorációs célból.

2017. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Eleinte nem volt ilyen. De utóbbi időben vannak kirohanásai. Elmondtam hogy nekem ez rosszul esik. De nem érdekli még ő van megsértődve és azt mondja nem csak csúnya szavakkal lehet bántani és én sokkal jobban bántom őt hogy megkérdőjelezem a döntéseit. Kb csak ő akar dönteni nekem meg semmi közöm hozzá. Ok hogy az ő pénze de én csak jót akarok és féltem. Nem hinném hogy betörtem a fejét hogy elmondtam a véleményem.
2017. jan. 23. 13:54
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Megérthetnéd a párod nem keveset bukott! Légy tisztelettel vele!
2017. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Itt nem én vagyok aki nincs tisztelettel.
2017. jan. 23. 14:20
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Akkor összegezük:

-indulatos

-úgy beszél veled, mintha a lábtörlője lennél

-nem látja be, ha hibázik (rossz befektetés, gorombaság)

-nem kezel a társaként

-meggondolatlan pénzügyi döntéseket hoz

Lehet túl pesszimista vagyok, de egy adósságokkal teli, fizikai és lelki terorrban töltött életet látok magam előtt.(Beleszólsz valamibe, esetleg megüt, de az a te hibád, mert semmi közöd hozzá, ha megcsal, akkor csak azért, mert nem vagy már vonzó, hogy nézel már ki....)

Kívánom, hogy ne így legyen, de nem kockáztatnék.

2017. jan. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
*összegezzük, bocsi a hibáért
2017. jan. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én felháborodnék egy kissé, hogy miért rajtam tölti le az idegességét, normálisabb hangnemet is megüthetett volna. Nem reagáltad egyáltalán túl, de mivel sokat nem tudunk a kettőtök kapcsolatáról, nehéz megvizsgálni ezt így.
2017. jan. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!