Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vitatkoztunk a barátnőmmel és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vitatkoztunk a barátnőmmel és azt mondtam neki hogy én nem tudnám leélni az életem így vele ha állandóan ilyen hisztis. Erre azt mondta, hogy jó akkor végeztünk. Szerintetek mit csináljak? én nem akartam szakítani csak indulatos voltam

Figyelt kérdés
2017. febr. 19. 17:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Csak kimondtad azt hangosan,amit már tudat alatt megfogalmaztál valami más okból kifolyólag, vagy mert ugye hisztis, és már előtte is idegesített. Nagy ügy, valószínű nem vele fogod leélni az életed.De ne aggódj, ha hisztis, akkor valószínű ő meg nem akar szakítani,most csak arra vár, hogy mint kis pincsi nyalogasd a küszöböt,és bocsánatot kérj.Kisfenét se akar szakítani.
2017. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hisztis emberrel én se bírnék élni. Meg ez annyira komolytalan, hogy akkor erre az a válasz, hogy szakítsatok. Nekem több exem is ilyen volt (bár férfiak, de ez esetben szerintem mindegy), hajam égnek állt az ilyen szélsőséges magatartástól. Én nyugodt természet vagyok, nem hiányzik nekem, hogy színleg kiadják az utamat lépten-nyomon. Manipuláció az egész, frusztrált ember csinál ilyet.
2017. febr. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Hidd el, jobban jársz nélküle.


A párom előző kapcsolatában hisztizett mindenért a csaj, a párom egy évig bírta. Aztán a lányt a következő pasija is kitette, és akkor jött rá, hogy talán nem véletlenül szakít vele mindenki.

2017. febr. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!