Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fura kérdést írok, én még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fura kérdést írok, én még nem is láttam más embert ilyen élethelyzetben. Van egy férjem, gyerekem, férjemnek 2 bátyja, anyja. Egyik bátynak 2 gyereke. Ez a bátyó állandóan dolgoztatja a férjem, nem tudok rá más szót, csicskáztatja. Javaslat?

Figyelt kérdés

Minden hétvégén- már előre félek a hétvégéktől- hívja, hogy gyere haza ezt azt dolgozni, hiába kérem, könyörgök, megy. Anyós szerint is rendben van ez, hiszen nekik két gyerekük van, nekünk egy--bár ők a 2 gyerekkel is sokkal magasabb szinten élnek mint mi. Elválni nem merek, mert a báty jogász és már fenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyereket.

Az egész családot egy a jogászbáty manipulálja. Csak én nem állok be neki cselédkedni, utál is engem.


2017. febr. 8. 17:35
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Es ennyire jo ugyved? Keress jobbat!
2017. febr. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
nem állok jól anyagilag, eü-ben dolgozom
2017. febr. 8. 17:48
 3/32 anonim ***** válasza:
Mindenkepp valni akarsz mar? P
2017. febr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Nem.

Javaslatokat is elfogadok, hogyan lehet egy ilyen helyzetben levő házasságot megoldani, illetve ha valaki járt már hasonló cipőben, szívesen fogadom válaszait.

Az a baj, hogy ismerősi körben sem látok ilyet, hogy egyik tesó így rászáll a másikra.

2017. febr. 8. 18:00
 5/32 anonim ***** válasza:

"Elválni nem merek, mert a báty jogász és már fenyegetett, hogy elveszi tőlem a gyereket."


Ehhez semmi köze. A bíró dönt.

2017. febr. 8. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
Kisvárosban ismeri őket.
2017. febr. 8. 18:25
 7/32 A kérdező kommentje:
Meg az anyja is hergeli a férjem, hogy ha elválnánk, akkor egy fillért ne adjon nekünk.
2017. febr. 8. 18:26
 8/32 anonim ***** válasza:
ezt inkább jogi témakörben kérdezd meg.
2017. febr. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

És arra tud valaki megoldást, hogy egy ilyen helyzetet hogy lehet megváltoztatni?

Van esélyem a családtagokat jobb belátásra bírni?

2017. febr. 8. 18:48
 10/32 anonim ***** válasza:

"Meg az anyja is hergeli a férjem, hogy ha elválnánk, akkor egy fillért ne adjon nekünk."


Nos, akár ismeri a bíróságon dolgozókat, akár nem, ez nem így működik...

2017. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!