Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van jelentôsége? A többi lenn!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van jelentôsége? A többi lenn!

Figyelt kérdés

#nő #pasi #párkapcsolat #vita #igaz szerelem #Pàrkapcsolati problêmàk
2017. febr. 20. 21:12
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
A párom azt àlmondta hogy beittam és ràm màszott egy pasi emiatt nagyon lehangolt volt !Mondtam neki hogy ilyen nem fog megtörténni!
2017. febr. 20. 21:15
 2/12 anonim ***** válasza:
Ennyire unatkozol?
2017. febr. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem kötelező vàlaszolni !De ha ennyire uncsi az életed csak sajnàlni tudlak!
2017. febr. 20. 21:37
 4/12 anonim ***** válasza:
Neked "uncsi" az életed, mert minden másnap felrakod a nyomorék kérdéseidet. Szűnj már meg!
2017. febr. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ez az álom kategória.Mit keres a párkapcsolati gondok között?Egyesek nem tudják mivel lekötni magukat.Basztukuli.
2017. febr. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4-es mit nem értesz azon amit irtam !?Tőled mindenki értelmesebb !Nyomorék !
2017. febr. 21. 22:24
 7/12 A kérdező kommentje:
5-ös neked biztos az !:DDe gonolom te sem fogtad fel amit irtam !Gratula !
2017. febr. 21. 22:46
 8/12 anonim ***** válasza:

5-ös vagyok.

"A párom azt àlmondta hogy beittam és ràm màszott egy pasi emiatt nagyon lehangolt volt !Mondtam neki hogy ilyen nem fog megtörténni!"


Grautlációkat mindig büszkén fogadom.:)Szerintem ez mindenkinek az,az a fura hogy neked nem.Te se fogtad fel mit írsz,az már egyszer biztos. :))Ezek után még jön az elvárásom, hogy én értsem. De tessék, kedvességem nem ismer határokat. NINCS jelentősége! 0 semmi, aludj egyet.

2017. febr. 22. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a nyomorék? Persze, nem te vagy a helikopter, hanem mindenki más jön szembe az utcán. Bár kétlem, hogy ezt felfogtad volna agyilag, hogy mit jelent. :-)

Na várunk vissza a műsoroddal csütörtök reggel 8 órakor itt a gyakorikerdesek.hun

2017. febr. 22. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

google-ben az álmos könyvben fejsd meg az álmát.

Különben meg a csajod álmodta és nem te és mível ő álmodott ilyet és nem te adtól fél elveszít téged ennyi az egész.

Ne parázz mindenen itt pedig sokan lennézik az embereket ha számukra butaságokat tesznek fel ennyi az egész.

2017. febr. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!