Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiltottgyumolcs kérdése:

Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
Barátommal 4.5 éve vagyunk együtt. Össze költözni nem akar, mert ha esetleg szakítanánk fél, hogy újra kell kezdeni az életét. és én ezt komolyan nem értem, miért kell ilyenre gondolni? Csak hétvégén vagyunk együtt, mivel 100 km-re lakunk egymástól és ma benyögte, hogy úgy érzi nincs hétvégéje, de akkor miért van velem? Állítólag szeret, de volt, hogy egy munkatársamtól több törődést kaptam, mint tőle. Én igyekszem mindenben megfelelni, de ha én várnék el tőle valamit akkor csak inkább lefekszik aludni. Egy elkeseredett 21 éves lány :(

2017. febr. 21. 04:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Sztem a háttérben mindig megbújik valami más dolog is,jelen esetben a barátod részéről.Ha egy pasi azt mondja.úgy érzi nincs hétvégéje,de oaszekoltozni sem.akar(és valszeg akkor vagytok együtt a távolság miatt) az egy kimondott vallolmás.A másik meg hogy összeköltözés nélkül is véget érhet egy kapcsolat,és akkor is ujra kell kezdeni.Itt valami nem stimmel. Vagy valami információt nem írtál le.
2017. febr. 21. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem tudna találkozni a szeretőjével, ha összeköltöznétek.

Ez így nem normális, ha nem kapsz törődést, az is egy jel. Ha azt mondja nincs szabad hétvégéje, az is egy jel.

Gondold át mennyire éri meg vele lenned.

2017. febr. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!