Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes elhagyni egy normális...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes elhagyni egy normális srácot a jövőbeli esetleges igaziért?

Figyelt kérdés

Tök jól megvagyunk pár hónapja a mostani párommal. Rendes ember aki imád engem. Mégis vmi hiányértem van. Biztos vagyok benne h nem lette fogom leélni az életem.

Mér emiatt el akartam hagyni, de aztán leállított, mondván h túlkomplikálom a dolgot. "Most jó vele, akkor miért szakitanék..." Mit tegyek

20L



#fiú #lány #szerelem #lélek #vakami hiányzik
2017. febr. 12. 19:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
39%

Semmi értelme vele maradni. Tapasztalat.

Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom. Rendes, jólnevelt, normális, okos volt. Mellette lehetett volna egy jó életem. Boldog viszont biztosan nem. Nem volt vele semmi baj, csak nekem is az a fránya hiányérzet. Nem passzoltunk össze, nekem teljesen másra lett volna igényem mint amit ő nyújtott. Én is rengetegszer szakítani akartam vele emiatt, de ő mindig hasonló okkal mint a te barátod visszarángatott. Magamnak is próbáltam bemagyarázni hogy jó ez így, hiszen rendes, kedves, mit akarok én, más lány a fél karját adná ilyen fiúért. Aztán elkezdtem csalni agyba-főbe, holott egyáltalán nem volt rám ez jellemző. Baromira kifordultam önmagamból. Végül sikerült szakítanom, és nem, nem bántam meg, életem legjobb döntése volt, azóta megtaláltam azt aki tényleg hozzám való, évek óta boldog házasságban élünk.

Szóval, szerintem ne hagyd magad, ha nem érzed, hogy minden kerek, semmi értelme vele maradni. Magad elől veszed el a lehetőséget, hogy megtaláld azt akit meg kell.

2017. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem értem,egy nő hogy feledkezhet meg a melléről :D (*mellette) Amúgy ha biztos vagy benne hogy nem ő az igazi, akkor szerintem hagyd, ebből úgysem lesz több..
2017. febr. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
68%

Na megyek vagdosni magam. -.-

30/f

2017. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy abban hogy nem mellette akarod leélni az életedet, akkor kár egymás idejét rabolnotok
2017. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vagy belé szerelmes, akkor miért vagy vele 20 évesen?
2017. febr. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert adott egy esélyt a kedves, rendes srácnak. De ez nem így működik, nincs esély, mert ha nincs szerelem ott ette meg a fene az egészet.
2017. febr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért hülyíted?
2017. febr. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szorakozz azzal , ami a labad kozott van, ne egy olyan emberrel aki nem erdemli meg. Az ilyen nok egyedul elik meg az utolso perceiket.
2017. febr. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Legyen benned gerinc. Ilyen érzések nem dukálnak egy ilyen friss kapcsolathoz. Engedd útjára mert csak jobban sérül miattad.
2017. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

az összes páromnál így éreztem, persze számukra tökéletes voltam...

nehéz otthagyni, hülyeségnek tartja mindenki, mert elvagyok vele. szerelem ugyis eltűnik

2017. febr. 14. 00:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!