Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ciki megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki megkérdezni, hogy milyen napja volt?

Figyelt kérdés

Barátom tegnap egész nap dolgozott otthon, aztán mikor este találkoztunk, megkérdeztem milyen napja volt, majd rámförmedt, hogy mégis milyen lett volna? Dolgozott. Minek kell megkérdezni mindig, milyen választ várok?

Én vagyok a bunkó?


2017. febr. 21. 14:11
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Feszült volt, ingerülten válaszolt. Nem voltál bunkó, inkább ő egy picit.

Lépjetek túl rajta és legközelebb is kérdezd meg nyugodtan :) hátha megszokja.

Nekem tetmészetes ez a kérdés.

Vagy nálatok kérdező+ Többiek? Szerintetek bunkó dolog megkérdezni?

2017. febr. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tanár vagyok. Tőlem mindennap megkérdezik itthon, hogy "mi újság az iskolában, Vackor, kölyökmackó?". Szerintem ez egy teljesen normális kérdés a családtagjaimtól, pedig én eléggé antiszoc vagyok.
2017. febr. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, hogy nem szeretne otthon is a munkahelyéről beszélni és gondolkodni. Kérdezz mást. Kérdezd, hogy hogy érzi magát, mihez lenne kedve, hiányoztál e neki, stb.
2017. febr. 22. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!