Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban tapasztaltabba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban tapasztaltabbak véleményét kérném, hogy hosszú távú kapcsolatban te hogyan/mit érzel, és hogy ez így jó-e vagy baj-e? (Te mit érzel? És mit érzel, ha már nem vagy szerelmes valakibe? )

Figyelt kérdés

Szóval:

Van párom, de nem mondanám magamra kimondottan hogy égő szerelemmel szeretem.. Ez az erősebb érzés inkább időnként bukkan fel csak, és alapvetően amit érzek az a ragaszkodás, megbecsülés, szeretet, kötődés.

Ez alatt azt értem, hogy szeretem az illatát, szeretem megölelni, és hozzábújni.

-Ha nem szeretném, akkor ezeket sem szeretném, nem?


Ugyanakkor tény, hogy a szenvedélyes érzés olykor hiányzik, hogy nincs meg bennem, nem érzem/lángolok, bár tudok élni nélküle.

Egyébként nagyon odaadó, és családcentrikus,lehet vele tervezni, biztonságot ad, tehát hiányozna, ha nem lenne velem. (És a múltunk is)Több éve vagyunk együtt.

Nektek mi a tapasztalatotok?

25



2017. febr. 21. 19:17
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
66%, te hány éves vagy, és milyen kapcsolatod van/volt eddig a leghosszabb?
2017. febr. 22. 18:38
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálam nincs rózsaszín köd, a páromnál sem, egyszerűen csak szerelmesek vagyunk.

Naponta beszélünk egymásról, az érzéseinkről, a közös dolgainkról, sokat bújunk, igényeljük a kölcsönös simogatást, akár csak csendben-karolva-ölelve ücsörgést.

A szex része viszont szenvedélyes, lefogós-harapdálós-karmolós...

Ez így nekünk teljesen jó, tiszteljük, szeretjük egymást, és a szeretkezések alatt kiderül, mekkora is a tűz, amit egyébként takarékon tartunk a hétköznapokban.

2017. febr. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok: viszont a pillantásunkból, az érintéseinkből, a csókjainkból mindenki egyből mondja, hogy mennyire szerelmesek vagyunk... mert látszik, ha mi nem is érzünk olyan hatalmas vattacukros szerelmet, akkor is minden mozdulatunkból egyértelműen "ordítanak" az érzéseink egymás felé.


Exembe voltam nagyon szerelmes, de egy év után kihűlt, és semmi nem maradt belőle, a párommal viszont sokkal mélyebb, intenzívebb, nem csak a tűz, ami ha kihuny, akkor ott az üresség.


Egyébként 27n, több, mint egy éve együtt.

2017. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!

8-as válaszoló vagyok,a 66%-os.


33 éves vagyok.

Feleségemmel több mint 6 éve vagyunk együtt.Anno volt menyasszonyom is akivel majdnem 4 évig voltunk együtt.Nekem általában mindig hosszabb kapcsolataim voltak,ilyen 3-4 hónapos dolgok sosem voltak.

Szóval volt 1-2 hosszabb kapcsolatom.

Feleségembe még most is szerelmes vagyok,bevallom férfiasan.

Így 6 év után,közös élettel,közös haztartással,egy gyerekkel is több az érzelem és a szerelem mint nálatok.

Ezeket azért soroltam fel mert ezek...hát hogy is mondjam..na majd megtudod.

Egy házasság komoly dolog,lesznek benne nehéz időszakok szóval jól gondold meg.

Igy még lehet elmegy ez a "langyos víz" kapcsolat.De a majd mikor már komoly és felelőségteljes dolgok jönnek....na mindegy.

Ahogy mondtam én most is szeretem a feleségem nagyon ezért is vettem feleségül és vállaltam a közös életet.

A te êleted tényleg,én nem akarom megmondani nekedhogy mit csinálj.Én nem mennék bele egy házasságba és gyerekvállalásba a helyedben.De ez az én véleményem.


Sok sikert és minden jót.

2017. febr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm neked, hogy leírtad ezt még. :-)

Jó ilyet olvasni, és szerencsés vagy, örömmel olvastam, hogy van ilyen.


Talán túl hidegen foglalkoztam, mi barátok is vagyunk, 5 és fél éve vagyunk együtt, eső kapcsolat, és annyi mindenen mentünk át együtt-léptünk a felnőtt életbe is pl, és annyira ideális társnak tartom pedig őt, aki tudom még a saját életét is odaadná értem, ha arról lenne szó.

Csak épp a szenvedély foka nálam sajnos lent van.

Viszont el fog a sírás szinte, -most is bekönnyeztem- hogy ha arra gondolok, hogy ennek az egésznek, minden tervezgetésünknek vége, és hogy nem lenne többé..


Szóval ha egy rossz kapcsolat lenne, nyilván nem gondolkodnék, de egy jó kapcsolatot dobnék el, a szenvedélyesen szerelem hiánya miatt. - Pedig egyébként szeretem, sokat nevetünk, konkrétan társai vagyunk egymásnak, ő ráadásul valóban szerelmes is belém, csak nálam inkább szeret ez az érzés.

Jól is érzem magam vele, csak az utóbbi időben erősödött fel bennem ez az érzés, és a szenvedélyes szerelem érzésének a hiánya.


Mindegy, majd lesz valahogy, köszönöm azért a válaszod. :)

2017. márc. 11. 13:18
 16/21 A kérdező kommentje:
És a többiek tapasztalatát/véleményét is köszi, hasznosak voltak.
2017. márc. 11. 13:20
 17/21 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna ki a kérdést
2017. szept. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

...hogyan alakult a kapcsolatotok azóta?


Ahogy leírod, két eset lehetséges:

1. Elmúlt az az alapvető, kezdeti szerelem, ami mindig elmúlik pár éven belül. Viszont, szépen átmentetek a mély szeretetbe, vagy mások számára éppen pont ez a szerelem: kölcsönös és mély ismeret, bizalom, kötődés. Ha szerettek összebújni, és szereted az illatát, akkor nagy baj biztosan nincs!!

És csak azt hiszed, hogy sok év múlva is érezned kéne valami "égető, lángoló" érzést, pedig pont ez a mély kötődés az, amivé minden jó kapcsolat válik idővel.

Ebben az esetben csak az elképzeléseidet és az elvárásaidat kell felülvizsgálni. :)


2. Tényleg minden nagyon stimmel alapvetően, de mégis van valami szexuális problémátok, vagy csak hiányzik neked az újdonság, vagy kíváncsi lennél, milyen egy másik pasival, stb... ebben az esetben mérlegelned kell, hogy ezek mennyire súlyos problémák, meg tudjátok-e oldani, vagy el tudod-e fogadni ezeket a kompromisszumokat, vagy már túl sok lenne.

2018. nov. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó! Őszinte leszek:

Milyen lett?

- Hullámzó:van amikor jobb és van, amikor csak a szürke hétköznapok vannak.

- Összebújni szeretek vele, igen, és el sem tudom képzelni már, hogy nem az életem része, kötődök és szeretem, mindenben segített nekem eddig. De a szexuális életünk kissé gyatra (kb havonta van szex), nem kívánom már annyira egy jó ideje szexuálisan. Pedig a szexet kívánnám, és ez szerintem így kicsit baj.:/

- Lángolás: hát én sosem lángoltam. De ezt a fajta érzést nem is sokszor éreztem életemben.. Igazából, csak hogy még rosszabb legyen: volt valaki, aki előhozta belőlem ezt a lángolást( kb akkortájt kezdődött mikor kiírtam a kérdést..). Ez borzalmas (volt) így. A másik természetesen semmit nem tud erről, sem senki, csak én. Az illetőt kerülöm, ha tudom, nagyon ritkán találkozunk szerencsére, de senkinek nem kívánok ilyen helyzetet. Ez a lángolósdi úgy is elmúlik, ahogy mindenki írja, meg nem is akarok semmit ezzel.


Én még mindig ragaszkodom. Aztán majd csak billen valamerre az a bizonyos mérleg.

2018. nov. 28. 20:37
 20/21 anonim ***** válasza:
Szia! Azóta mi lett veletek?☺️
2021. ápr. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!