Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok arrol a nőröl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arrol a nőröl aki kevesebb mint egy éve mástól akart gyereket és terhes megint mástól?

Figyelt kérdés

Egy éve akart gyereket a párjától akivel ez nem jött össze mert az dobta, és most mástól terhes? Nektek az ilyen esetről mi a véleményetek?

Köszönöm a válaszokat!


2017. febr. 23. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy terhes, lesz egy gyereke.A többi körülmény ismeretlen Számomra.
2017. febr. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám, hogy nagyon szeretne már gyereket. Nem ítélném el, csak mert komoly, vélokkal teli kapcsolatot szeretne; nem mindenkit kötnek le az üres kapcsolatok, kalandok.
2017. febr. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Én84 ***** válasza:

De milyen menő lett most ez a nem ítélkezünk,nem az én életem szlogen.

Véleményt kérdezett,az gondolom mindenkinek van a mi közöd hozzán kívül.

Az ilyenek miért írnak?

Valami plusz pont jár érte?

H ülyeségnek tartom ,hogy gyereket vállal valaki ilyen friss kapcsolatba.

Gyereket nevelni nem olyan hűdemóka.

Kell a közös élmény,emlék sokszor,hogy az ember tudja miért is csinálja.

Kell a fény az alagút végére.

2017. febr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#13: Szimplán a szokásos undorító és álszent gyk-s szint. Itt mindenki valami szentnek akarja magát láttatni, csak épp buták hozzá.

Akik ezt a "nincsjogotokítélkezni" szintű ovis szöveget mantrázzák, azok mire alapozzák ezt a közhelyüket? Mutatnátok valami jogi alapot, ha már jogról beszéltek? A helyzet az, hogy létezik a szabad véleménynyilvánításhoz való jog. Szóval, jogalappal elmondhatom, hogy szerintem a kérdésben szereplő viselkedés gyerekes.

Másrészt, durva, hogy mennyire logikátlan emberek rohangálnak a világban. Hahó, emberek! Egy ember életéről beszélünk, akit gyorsan legyártanak, mert épp kellenek valakinek! Mint egy tárgyat! Szerintetek, 1 év alatt meglehet valakit annyira ismerni, hogy családot lehessen alapítani?

2017. febr. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!