Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan hogy házasság után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan hogy házasság után a párotok nem alszik otthon hanem egy barátjánál marad? Zavar ez titeket?

Figyelt kérdés

2017. febr. 23. 22:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben, pl egy vad buli után még örülnék is, ha nem itthon alszik. Egyrészt ismerem a párom haverjait annyira, hogy ilyenkor az ottalvás az még némi privát ivászatot és bandázást jelent, tehát onnan hazarángatni, csak azért, mert "illik" otthon lenni, elég papucs dolog lenne - másrészt meg, ha mondjuk hajnalban hazajön egy buliról, mert nem alszik ott, akkor csak engem is felkelt, én sem vagyok kipihent, ő meg mégannyira sem, mert nem tudok délutánig nyugton maradni a kedvéért, és nem tud pihenni, ha motozok a lakásban. Inkább maradjon akkor a havernál, ebédre meg itthon van - ha kicsit nyűgösen is, de használhatóbb állapotban, mintha hajnalban kóricált volna.

Amúgy meg nyugodtabb is vagyok, hogyha nem mászkál éjszaka, még akkor is, ha csak tíz percnyire lakik a haver. Csak tudjak róla, hogy felértek a lakásra biztonságban, hogy én se idegeskedjek. :)

2017. febr. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!