Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz lehet, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz lehet, hogy azért nem érdeklődik irántam, mert az előző kapcsolataiban ez nem volt jellemző?

Figyelt kérdés
Állítása szerint az előző kapcsolataiban sosem érdeklődtek annyit felőle, mint amennyit én, ezt pedig "furának" tartja, hogy folyton kérdezem, hogy hogy van, mit csinál, milyen napja volt stb. Aztán rákérdeztem, hogy ő ezért nem érdeklődik akkor felőlem, mert ez egyáltalán nem volt jellemző? Azt mondta, hogy igen, neki ez nem megszokott. Én azt mondtam erre, ha engem valaki/valami érdekel, akkor érdeklődöm felőle és kész. Ha nem, akkor nem. Most ez csak egy idióta kifogás arra, hogy amúgy nem érdeklem, vagy ez tényéleg lehetséges? Oké, néha visszakérdez, hogy velem mi van, meg mit csinálok, de én jellemzően sokkal többször kérdezgetek róla. Ő 18L én 20F.
2017. febr. 24. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Bár kifogásnak tűnhet, lehet, mégis ő ilyen. Nem vagyunk egyformák. Attól, hogy nem érdeklődik folyton, még lehetsz számára fontos. Mindenki máshogy éli meg a dolgokat, de az is biztos, hogy ezzel nem fogtok közelebb kerülni egymáshoz.
2017. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nagyon nem fogunk. Baromi rosszul esik, hogy annyira se érdekli, hogy mit csináltam, hogy rákérdezzen. Ha rá is kérdez, akkor válaszolok, majd ismét róla van szó.
2017. febr. 24. 10:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez szerintem nem csak arról szól, hogy az ember mit szokott meg és mit nem. Ez jellem kérdése inkább. Sokáig én sem voltam olyan kapcsolatban ahol ez megszokott lett volna, de ettől még én igényeltem ezt és rosszul is esett, hogy úgy érzem csak én töröm magam. Fölösleges ezzel takarózni valószínűleg ő maga nem ilyen természetű, de ez nem feltétlenül jelenti azt, hogy ne lennél számára fontos. Az egyik volt párom nekem azt mondta, mikor felhoztam neki a témát, hogy neki ezek a hogy vagy, milyen napod volt dolgok ezek sablon kérdések és hogy úgy is elmondja ha történt valami érdekes én is el mondom fölösleges kérdezgetni. Sajnos ez egy nehéz helyzet és bár meg lehet érteni a másik álláspontját igen nehéz az ilyen igényekről lemondani.
2017. febr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!