Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti elfogadnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elfogadnátok egy kedves, okos, szép, hűséges nőt, ha ő hordaná a nadrágot?

Figyelt kérdés

Az ő "hordja a nadrágot" nem azt jelenti, hogy elsárkányosodik, hisztizik, féltékenykedik, és rövid pórázon tart. Azt jelenti, hogy jobb anyagi helyzetből jött és van, mint ti, végzettségéből adódva ő kezeli a pénzügyeket, ő szervezi le az utazásokat, mert tapasztaltabb (többet utazott, "közgázos" családból jött, és ő is közgazdász). Ritkán kér segítséget, mert többnyire maga is megoldja a dolgokat. Fontos neki a munkája, és megfordult a fejében, hogy ti menjetek GYEDre. (Mondjuk jobban keres nálatok)

Nem igazán házias, bár alapszinten tud főzni és rendben tartja az otthonát. Viszont sütni nem tud és nem is szeretne megtanulni.


U.i.: Nem én vagyok, csak elképzelt személy. Őszinte válaszokat kérek, mindenki fel lesz pontozva.


2017. febr. 25. 12:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
46%
Jó lenne egy ilyen nő. A mostani barátnőm teljesen életképtelen, a sírba tesz vele.
2017. febr. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
61%

Mivel én is imádok szervezkedni, attól függ, hogy férnénk meg egymás mellett. Nem biztos, hogy mellettem ki tudná élni, hogy ő hordja a nadrágot (mert nem vagyok az a típus), de ha tudna működni a dolog, akkor örülnék egy ilyen nőnek. Még akkor is, ha netán egy icipicit az ő felére tolódna ez az egyensúly. Volt már részem nekem is életképtelen barátnőben, és nem akarok több olyat.


25/F

2017. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Álmaim nője. Én, falra mászok, ha valamit intézni kell.

Megold mindent, akkor nekem idő mint tenger a hobbimra.

Úgy szervezhet ahogy akar, annyit dolgozik, fejlődik, amennyit akar.

2017. febr. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Bence_ ***** válasza:
27%
Nadrág férfi dolog. Lehet más szerepet játszani de annak, mint midennek meglesz az ára.
2017. febr. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Bence_ ***** válasza:
32%

Életképtelen nem egyenlő a nővel.

Ez két külön dolog.

2017. febr. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Költőnő? ***** válasza:
100%
Mivel manapság sok az életképtelen pasi, a pótmamik is gyorsan elkelnek.
2017. febr. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
55%
Baratommal mar megbeszeltuk, hogy o szivesen maradna otthon a gyerekkel, szerinte az kb mennyorszag lenne. En meg nem akarnek a minimumnal tovabb otthon lenni. Szerintem sokkal tobb ferfit nem zavarna egy ilyen no, mint amennyi hajlando lenne bevallani.
2017. febr. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Szergej55 ***** válasza:
39%
Én nem, de nem is alárendelt természet vagyok + férfi is, az elejétől meg lenne lőve a dolog.
2017. febr. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
45%
Nem szeretnék ilyen nőt, aki szerint a pénz mindent felülír, és megváltoztatja a nemi szerepeket. Persze nem arra gondolok, hogy legyen otthon egész életében, főzzön mosson takarítson, és nyalja ki a seggem, de ne akarjuk felcserélni a szerepeket azért, mert többet keres, mint én. Attól még ő a nő, én a férfi, persze egyenlőek vagyunk, de én hiszek abban, hogy megvan bizonyos kérdésben a nőnek és a férfinek a szerepe. Mondjuk olyan, hogy többet keresne, mint én az valószínűleg nem lesz, de ha lenne, akkor se szeretnék ilyen gondolkodású lányt. A közgázos családon jót nevettem mondjuk. :D
2017. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy tapasztalata, szakmája miatt jobban ért ilyenekhez, vagy csak szimplán nem hajlandól figyelembe venni engem is. Nyilván ha jobban ért hozzá, akkor meg tud majd győzni, mert én értékelem nagyon, ha valaki érvekkel tud jönnimaz elképzelese mellett, de ha csak egyszerűen kell valaki neki, akin uralkodhat, akkor nem egymást keressük.

A gyerek téma érdekes, annyira nem is érzem relevánsnak a véleményem, mert úgy érzem, hogy nem szeretnék sosem gyermeket. Azt gondolom, hogy alapvetően a nő maradjon otthon a gyerekkel, leginkább azért, mert a férfi nem fogja tudni szoptatni (persze vannak egyéb megoldások az etkeztetésre, lefejt tej, bébitápszer stb., amit az apa is tud kezelni, értelemszerűen ilyen esetben az érvem semmis). Ezt az időszakot leszámítva, ha meg tudnak egyezni, hogy a férfi marad otthon, semmi kivetnivalót nem látok benne.

2017. febr. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!