Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg tudnál bízni a párodban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudnál bízni a párodban, ha megtudnád, hogy az előző párját megcsalta?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 19:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Valószínűleg nem, vagy legalább jobban figyelnék a jelekre.
2017. febr. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan párom, aki bevallotta, hogy az egyik exét megcsalta, de azt mondta, soha többet nem tenné meg, mert azóta sem tud elszámolni a lelkiismeretével. Én hiszem, hogy az emberek tanulnak a hibáikból és nem követik el ismét ugyanazt.
2017. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én megcsaltam egy lányt. 18 éves, buta fejjel mentem a farkam után. Nagyon megbántam, vagy másfél évig nem is beszélgettem lányokkal.

Abból tanultam, biztosan nem tenném meg újra, ahogy nem is tettem, pedig volt három-négy éves hosszúságú kapcsolatom azóta.

Ugyanakkor minden barátnőmnek elmondtam ezt, hogy tisztában legyenek vele és nem vettem észre, hogy ne bíznának kevésbé bennem.

25f

2017. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Meg.De ezért nem kérdezgetem a férfiakat az előző kapcsolatukról eszetlenül. Az a múlt, most van most.
2017. febr. 25. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem. Engem rohadtul atvagtak, honapokon keresztul. Utana meg en hulye meg is bocsatottam , mert hittem neki, hogy csak egyszer tortent meg. Biztos nem mennek bele, hisz en se csaltam meg soha senkit, ezt forditva is elvarom az aktualis jelolttol.
2017. febr. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
10%
Lehet lepontozni. Egy pasiban se tudok megbízni,úgyhogy nem.
2017. febr. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
24%
Nem. A fejemben volna hogy velem is megtenné egy idő után.
2017. febr. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudhatod. Attól függ, hogy miért csalta meg az előző párját. Bár szememben csak akkor jogosult arra, ha őt is megcsalták. Az meg megint kérdés, hogy mikor tette ezt meg. Lehet 5 évvel ezelőtt, de azóta megváltozott. Kérdezd ki!
2017. febr. 26. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Persze. Mivel nem érdekel, hogy megcsal-e.


Ha velem megteszi, úgyis megtudom - ha megtudom, úgyis repül.

Akkor meg mit izguljak?

2017. febr. 26. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!