Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfi ti mit javasoltok mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi ti mit javasoltok mit tegyek, ha van egy biszex barátnőm aki néha?

Figyelt kérdés

A barátnőm biszex. Egy csomó lány ismerőse van és fiú barátai is. Ha nem velem akkor velük szokott lenni. Pl elmegy a barátaival moziba vagy legutóbb beült 2 haverjával egy előadásra. Most ez jogosan zavar engem? Nem vagyok féltékeny típus, korábban soha nem voltam az. De amióta a párommal összejöttünk szinte mindig féltékenykedek. Nem hanyagol el a barátnőm. Velem van jórészt és tudom, hogy szeret engem, szerelmes belém. Nagyon jószívű lány és kedves, aranyos, érzékeny, figyelmes, odaadó. Csak az a bökkenő, hogy szerintem túlzásba viszi ezt. Olyanokat csinál, hogy akár félnapra "eltűník", ha ráér és a 2 haverjával ment el bicajozni az esőben ráadádul. Tényleg tekerni voltak, még facebookra is rakott fel az egyik haverja képet magukról. A barátnőm tiszta víz volt amikor hazajött, elázott. A barátaival beül a kocsmába.( fiúkkal, lányokkal) Buliba nem megy a párom. Inkább a nyugisabb helyeket kedveli. Múltkor este 10 óra után ért haza GYALOG ami kb fél óra, busszal meg 10 perc lenne kb. Azt mondta elöbb is haza jött volna, de sokat beszélgetett a barátaival és utána inkább gyalogolni szeretett volna. De akkor is sz...rrá ázott, mert esett kicsit az eső. Havonta kb 2, 3 alkalomszor ezt csinálja. Hogy a barátaival van és nem látom félnapokra. Én is társas ember vagyok, a haverjaimmal is szoktam lenni, járok kondi terembe is. De akkor is. Kqvára zavar, hogy tele van fiú haverokkal, és lányokkal is. Mindenkinek puszit "kell" adnia, megöleli őket. Többször találkoztam a barátaival. A 2 legjobb haverja láthatta rajtam, hogy cseppet sem örülök annak, hogy megzavartak bennünket. Forró csokit ittunk az Árkádban. Ezek meg odajöttek és magukhoz ölelték a páromat, puszit is adtak egymásnak. Megdícsérték a haját is. Nem tudom miért, már régóta egyenes és sötét barna szép hosszú haja van. Az egyik srác még a karját is megfogta pár másodpercre. Velem meg kezetfogtak. Utána szerencsére hamar elhúztak. A párom nem posztol képet a barátaival. Viszont az ő ismerősei mindig megjelölik a képen és látom ezeket. A lányokat ölelgeti, a fiúkat is, van egy kép ami valakinek a lakásán lehetett. Az egyik férfi félpucéran volt volt még másik srác már pár lány és a párom. Mindenki átkarolta egymást és mosolyogtak. A páromnak meg pont ennél a félmeztelen srácnál kellett állnia. Azt hiszem valakinek a szülinapja volt. A barátnőm sok mindent elmesél, jelez, ha valahova megy, néha sms-t is küld, hogy mikor jön haza. Már elegem van, zavar, hogy így körbe rajongják és a lányok is imádják a páromat. Nem is mondtam a barátnői között 3 lesbikus van. Nincs velük annyira sokat, havonta 2 vagy 3 alkalom. De akkor sem szeretem, hogy mindenkivel ilyen bizalmas kapcsolatot ápol. Én is ha tehetem a barátaimmal vagyok, de nem ölelgetek senkit és hasonlók. A barátnőm egy végtelenül kedves ember, mindenkivel barátságos és aranyos. Habár sok barátja van és szeret velük lenni, alapvetően mégis visszahúzodó és félénk. Egy rossz szó nincs rá, nem szokott hisztizni, nem veszekedünk, nagyon figyelmes és néha szeret kezdeményezni. Tényleg, totál megfogott a kedvességével és soha nem éreztem még így mint nála, hogy valaki ennyire szeretne engem ezen dolgok mellett. Amiket én gondnak tartok. Nem akarom őt elveszíteni, amikor vele vagyok elhalmoz a szeretetével és számíthatok rá. Nagyon érdeklödő, gondoskodó, empatikus. Ha valami baj van, ő rögtön ugrik és jön, hogy segítsen, vacsorát szokott csinálni nekem, volt, hogy egy egésznapos programot leszervezett kettőnknek, a szülinapomkor tortát kaptam és teljesen bevolt zsongva már, informatikát tanul. A kis okostojás bejött a munkahelyemre egyik nap és megcsinálta a gépemet. Utána kaptam gyors puszikat aztán elment. Tündéri a párom és ő is még a legapróbb dolgoknak is örül és van amikor egésznap bújik és a szex is jó vele. Áh tényleg minden klappol, már 2 éve együtt vagyunk. Lehet önző vagyok és bennem van a hiba, de mostanra már betelt a pohár és szeretnék vele beszélni erről. Csak úgy gondolom, nem kérhetem tőle, hogy ne ölelgesse és puszilgassa a barátatit, kicsit kevesebbet legyen velük..! Korábban csak utaltam rá, hogy nem tetszik a dolog, de nem kapcsolt. És ja..nekem egyértelműen kellett volna ezt mondanom. De totál úgy éreztem eddig, hogy nem tehetem meg ezt vele. Nem akarok kisajátítani. Viszont akkor sem tudom ezt már elviselni.


Férfiak válasza érdekelne inkább. Ti nektek ha ilyen barátnőtök lenne mit tudnátok tenni? Mit tennétek?


Szerintetek jogos, hogy féltékeny vagyok?


A barátnőm nem szereti, ha nagyon birtokló vagyok. Pedig hajlamos vagyok erre. Igazából bedugnám öröke a szobánkba és pont. De nem tenném meg soha! Viszont nem bírom ezt tovább.


Szakítani nem fogunk, belepusztulnék!!! Szeretem őt.


Mit javasoltok?



24F


2017. febr. 26. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Pedig szerintem szakíts vele, mert így csak tönkreteszed őt a féltékenységeddel.
2017. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8%

Hát barátom te egy palimadár vagy.

Nőnek hinni ilyen dolgok mellett? Ehhh...

Nem beszélve arról hogy biszex...a fejében tuti nincs rendben valami.

De maradj csak vele és majd abba puszutulsz bele.

2017. febr. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A féltékenység jelen van, de nem szoktam kimutatni.


Nem csalt meg, bízom benne. Nem arra gondoltam amúgy, hogy engem támadjatok majd. Nem vagyok palimadár.

2017. febr. 26. 09:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ülj le és beszélgess vele erről.


Egyébként szerintem te is lehetnél egy kicsit nyitottabb a dolgokra, beláthatod, hogy nem az a megoldás, ha bedugod örökre a szobádba. Ezzel csak elriasztod magadtól.

Magam is sokat mozgok amolyan neo-hippi társaságban, teljesen rendjén van, ha úgymond "közelebbi" viszonyban vannak emberek, szex és megcsalás nélkül.

2017. febr. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
6%

Hat en is feltekeny lennek.

Nagyobb a riziko..mivel biszex a baratnod.

Nem hiszem, h megcsalt. Nem kell mindig a legrosszabbra gondolni, hogy ha mar valakinek sok baratja van es ilyen kapcsolatot apol veluk. Ez onmagaban meg nem ok arra, h gyanakodni kezdj betegesen es majd azthidd h megcsalt teged. De bennem is ott lenne a zold szemu szorny. Az en baratnomet senki nem puszilgatja es olelgeti. Nem tetszene a dolog, ha olelgetni egy srac. Biszex a parod..ami kicsit furcsa h ennyi fiu baratja van..no es ferfi kozott nincs baratsag. Most oke vannak baratnoi is, de mar ott is barmi megtortenhet, mert van koztuk tobb lesbi is. Necces nagyon necces ez igy. De az meg azert durva lenne, ha szegenyt azert dobnad mert a "hatha megcsalsz majd" alapon szakitasz vele. Azert mert biszex es azert, mert o a barataival van neha es van puszi, oleles. Ez nem megcsalas. Zavarna engem is, nagyon! En tuti beszelnek a helyedben vele. Mond meg neki, h mi a harci helyzet. Ha minden jol megy, akkor lehet vissza tudod fogni es nem lesz veszekedes. Csak okosan:D


Sok sikert

2017. febr. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, nem zárhatom el a világtól. Nem akarom! Ezért sem éreztem soha helyesnek azt, hogy szóvá teszem, hogy nem tetszik ez és ez. Nem tilthatom meg neki, mert nem csalt meg. Csak ugye a barátnőm és rossz, hogy azt kell látnom, hogy a barátaival pusziszkodik és félnapokra elmegy. Olyankor örülök is annak, hogy jólérzi magát és féltékeny is vagyok, mert nem velem van és majd más rá rakja a mocskos kezét.
2017. febr. 26. 09:57
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Már rárakta! Ébredj már fel!
2017. febr. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!