Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt így utólag érdemes megbesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt így utólag érdemes megbeszélni vele vagy folytsam el?

Figyelt kérdés

Kb. Fél évvel ezelőtt volt egy súlyos balesetem. Párom vitt be a sürgősségire. Röntgen stb. Fejsérülésem volt, térd, váll, könyök, csukló. Egy héten át semmit nem aludtam a fájdalmaktól. Kb. Egy hónapon át ülve tudtam feküdni. 4 hónapon át voltak fájdalmaim.

Na szóval. Mikor megtörtént a baleset és haza vitt a párom este ő még vissza ment dolgozni. ( nem kellett volna, nem volt sürgős melója) én meg egyedül mentem el sírva a gyógyszertárba mindenki bámult a gyógyszerész is kiakadt miért kisérő nélkül mentem?

Este párom haza ért és nyaggatott ugye megyek reggel dolgozni?

Átöltözni nem tudtam egyedül. Foggalmam sincs hogy gondolta ezt? Nyílt sebek voltak rajtam munkahelyemen sok volt a por, hül.ye lettem volna bemenni ekkora fájdalmakkal. Mondta bevisz reggel. Bevitt de hányingerem volt, fájt mindenem, állni nem tudtam haza vitt. Folyton mondogatta így simán lehet dolgozni. 2 hónapig fel volt polcolva a karom. Nem tudtam fogni sem. Mikor átmentünk a szüleihez ebédelni anyukája kerdezte hogy vagyok, biztos semmi bajom, nem történt ott semmi, ugye mèsz hétfőn dolgozni?

Meg párom felhozta miért nem szexeltem 3 hétig vele akkor?

Na ezt màr nagyon nem akartam elmagyarázni neki miért nem.

Ezek a dolgok nagyon megmaradtak bennem. Az hogy semmi együttérzés nem volt benne sem az anyjában. Nagyon nehéz volt így felépülnöm. Lelkileg jobban megviselt.

Per pill úgy vagyok vele hogy már gyereket se akarok, hiszen ha a gyerekkel történne valami az sem érdekelné a párom?

Nem, nem azt akartam hogy babusgassan, hanem lehettek volna megértőbbek is és több odafigyelésre számítottam.


2017. febr. 27. 10:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig az alibit keresed számára?!

Mindenki másképp éli meg a baleseteket, másképp épül fel. Meg kellene értenie téged.

2017. febr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%
Érzelmi intelligencia a minimumalatt a barátodnál nem normális ahogy viselkedik nyugi de biztos máshol kárpótol ha vele vagy
2017. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok azzal hogy a hozzáállasa nem volt normális. Szeretnèm megérteni miért volt ilyen. Bár lehet ezen nincs is mit megérteni.
2017. febr. 27. 10:40
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, a kedves párod egyáltalán nem szeret téged, ezt prímán igazolja az, amilyen gusztustalan módon bánt veled a bajban. És teljesen mindegy, hogy miket pofázik, alap, hogy olyan szavaknak nem szabad sohasem hinni, amiket nem támasztanak alá konkrét tettek.


Akkor és ott kellett volna kitenned a szűrét, de ha ezek után még mindig a párodnak nevezed ezt a hulladékot, akkor meg is érdemled ezt a bánásmódot.

2017. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Otthagynam igy utolag, errol beszelgetni sem erdemes. A baratod egy igazi f4sz, de az anyja is. Ahogy felepultem, mar akkor otthagytam volna. Engem egyszer meglokott egy auto tolatas kozben, elestem de semmi komoly bajom nem lett, csak a konyokomon par zold folt meg aztan fajt 1-2 napig.. A baratommal voltam es majdnem beverte az autovezeto kepet. (Nem a mi hibank volt, az auto allt neki tolunk tok messzirol tolatni hatra.) A parom utana is erdeklodott, hogy jol vagyok-e, minden oke? Es ezt csak egy apro utkozes miatt, aminek annyi volt a kovetkezmenye, hogy fajt a bal konyomom.
2017. febr. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Jó, és ki nem szarja le, hogy ő hogyan mártírkodik, most mégis?

Ne érdekeljen már, hagyd ott a pitsába... Vagy ne, e akkor ne nyavalyogj.

Felnőtt ember vagy, nem lábtörlő.

2017. febr. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%

Mi volt végül a diagnózis? Eltört vagy megrepedt valamid? Mi okozta a fájdalmat? Mit takarnak a sérülések? Horzsolást és zúzódást?


Amennyiben nem volt komoly gond, csak az utóbbi, én sem értem, miért nem dolgoztál mondjuk 2 hét múlva. Értem én, hogy durva átélni egy balesetet(milyen baleset?) De ha nem lett komoly bajod, csak beszereztél pár sebet, igazán élhetnéd az életet tovább.


Gondolom nem halt meg senki,nem bénult le senki, nem tört el semmid, nem volt agyrázkódásod.


Amennyiben így volt, én is kiakadtam volna.


Volt egy exem, aki meghúzta a vállát edzés közben, nem volt inszalagszakadása sem, de hetekig sajnáltatta magát. Vagy az öcsém, aki lehorzsolta a térdét kb egy tenyérnyi felüleleten, és ágybavitette magának az ételt, folyton panaszkodott, de wcre bezzeg ki tudott menni.


Szóval én is közömbösebb vagyok, a férfinátha pedig még szóba sem került.


Ha pedig extrémsportoltál, mondjuk crossmotorral az erdőben, még kevésbé sajnállak.


Mit mondtak, mi fáj és miért?

2017. febr. 27. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

Fejjel előre leestem az útra a bicikliről. Olyan gyorsan törtènt hogy nem tudtam vedekezni se.

Az akkori munkámhoz két kéz kellett és állni. 2 hónapon át fogni se tudtam se behajlítani a könyököm. A sérüléseim meg mindig latszódnak. Jelenleg munkát keresek. Azóta több állásinterjún is voltam. Doki is megijedt mikor meglátott. Súlyos zúzódasaim voltak.

Nem sajnáltattam magam. Mindent megcsináltam a nyomorék kezemmel. Nem kaptam segítséget.

2017. febr. 27. 11:58
 19/23 A kérdező kommentje:
Baleset után állandóan erőltette a biciklizést. Ez is idegesítő vot.
2017. febr. 27. 12:02
 20/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg mindig vele vagy, es szinte igazolast keresel neki. Hogyan erezzunk veled egyutt, amikor ilyen ostoba vagy?
2017. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!