Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek szakitanom kellene?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szakitanom kellene?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm annak, aki próbál megérteni elítélés helyett.

6 éve vagyok együtt párommal. Sosem volt az a nagy szerelem az én részemről de az újdonságok varázsa és az hogy megszerettem idáig juttatott minket. Ő mindig is jobban rajongott értem. Az utóbbi időben sokat jártunk el az egyik barátjával és egyéb ismerősökkel bulizni iszogatni közösen. A probléma ott kezdődött mikor jobban kezdtem várni az ilyen baráti találkákat mint a kettesben töltött programokat. Emellett az is közrejátszik hogy nemi életünk szinte egyáltalán nincs egy ideje. Ez utóbbi sajnos nagyrészt amiatt is van hogy nem kívánom már annyira a barátomat, mivel egy ideje felszedett egy kis túlsúlyt, és volt egy műtéte ami miatt sokszor rám maradt a "meló" nagy része. Eleinte nem zavart de aztán kezdett egyhangúvá válni a szexuális életünk. Emellett pedig kezdett barátivá alakulni a viszonyunk leszámítva az ölelkezést es összebújásokat. Nagyon jókat tudunk nevetni és beszélgetni is. Kérdés hogy lehet-e jövője egy ilyen kapcsolatnak?!


2017. febr. 27. 19:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen. Alapból nem értem miért vagy vele ilyen régóta, ha igazából soha nem szeretted.
2017. febr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ja és 23/L
2017. febr. 27. 19:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Ennek valoszinuleg mar evek ota nincs ertelme. 23 eves vagy, nem 76.
2017. febr. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Igaz, én csak másfél évig voltam együtt egy szintén a tiédhez hasonló kapcsolatban. Én is rengeteget rágodtam, hogy szakítsak.. Vagy mégse? Vagy mégis? Aztán végülis szakítottam és kinyílt a világ :)

18/L

2017. febr. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ha jól értem, csak a szexuális életetekkel van probléma, ezt meg meg lehet beszélni, hogy ez így Neked nem jó, meg fogyjon le.

De ha jól kijöttök, meg szeretitek egymást...

A szerelem általában elmúlik.

De ha csak változatosságot szeretnél, és keresni a szerelmet, akkor lehet, tovább kéne lépned.

Rizikós.

Hiányozni fog a párod.

2017. febr. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen ezt már most érzem hogy nagyon rossz lesz nélküle először!!
2017. febr. 27. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:

Lehet. Rajtatok, főleg rajtad múlik.

Változtass ha vele szeretnél lenni.

2017. febr. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, lehet jövője, és úgy jársz, mint szüleim. Benne maradtak a "rosszban", mindig bennük volt a félelem: hiányozni fog a másik, adjunk még esélyt, nem találok mást, jó ez így, hát végül is jó ember ő. Aztán más kifogások jöttek. Aztán 2 gyerek. És most, hogy már öcsém is felnőtt, végre válnak. 52-56 évesen. Ez is egy jövő.


Szerintem szakítanod kellene. De őszintén szólva össze sem jöttem volna vele, ha nem szeretem.


33F

2017. febr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Azért van ez így, mert nem szeretted igazán és a társaság miatt más lett neked fontos, máshol van a figyelem. Sajnos van ilyen, nem te vagy az első, de akkor szakítani kell és ne legyen lelkiismeret furdalásod, mert mást akarsz és ezek után együtt maradniaz nem jó megoldás.

A szex az a másik része, mert ki tudja miért nem működik, ezt meg kell beszélni, de ha ez sem segít, akkor valójában semmi sem tart össze titeket.

2017. febr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ez nehéz. Bár alapból nem hiszek az ilyenben talán egy ideig megpróbálhatnátok külön...Ha nagyon rossz nélküle akkor egyértelműen tudod a választ.

Bár alapból abban hiszek hogy a mai párkapcsolatok azért mennek tönkre mert a felek csesznek tenni a masikert és a problémák elől a szakításba/válásba menekülnek de 23 évesen még annyira fiatal vagy. A kérdés az hogy ennyi idősen megéri-e bentragadni egy ilyen kapcsolatban.

2017. febr. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!