Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti szakítanátok a párotokkal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti szakítanátok a párotokkal, ha kiderülne, hogy társkeresőzik?

Figyelt kérdés
Párommal nem rég óta vagyunk együtt, de eddig minden tökéletes volt, nagyszerűen illünk egymáshoz, támogattuk egymást mindenben és eddig én azt hittem, hogy mindig őszinték vagyunk egymással . Tök véletlenül megláttam, hogy fent van a telefonján a tinder, ezért be léptem és láttam, hogy irt egy lánynak, hogy mennyire szép. Beszélgettek, de szó sem volt talalkozasrol sem. Elvileg nem akar semmit senkitől, nagyon sajnálja a dolgot, nem fordul elo többet blabla. Tapasztalataim alapján azonban a pasik képtelenek a változásra. Ráadásul a bizalom sem lesz a régi. Viszont nagyon szeretem es nem tudom jo döntés lenne e szakítani. A családom nagyon ellenzi a bekulest, ez is nehezíti a helyzetet . Eddig tényleg minden tökéletes volt, lehet, hogy csak en képzeltem be az egészet? Mellesleg nagyon jóképű, humoros férfi, odáig vannak érte..

2017. febr. 27. 22:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
Felejtsd el a történteket! Aztán gyere vissza pár hét/hónap múlva, hogy megint lebukott!
2017. febr. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"de eddig minden tökéletes volt, nagyszerűen illünk egymáshoz, támogattuk egymást mindenben és eddig én azt hittem, hogy mindig őszinték vagyunk egymással . "


Nem olyan tökéletes, ha tinderezik,társkeresőzik, és még flörtölget is. Max ha fent lenne,de nem csinált volna semmit,azt mondom ok,de ott koránt sem tökéletes semmi ha ez így megtörténik.

2017. febr. 28. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Sok sikert, ha esélyt adsz neki, de ...


Januárban az én párom is lebukott, de kimagyarázta, hogy ő csak beszélget. Persze miért pont nőkkel és miért idegenekkel, az nem szerepelt a válaszban. Aztán múlt héten egy másik társkeresőn is lebukott, ráadásul belesült a hazugságba.


Én a másodiknál véglegesen szakítottam. Utálom, ha hülyének néznek.

2017. febr. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Tedd fel magadnak a kérdést: ha valaki igazán, őszintén szeret téged, akkor mi szüksége van arra, hogy egy legalja társkeresőn vadidegen nőknek irogasson, hogy milyen szép. Te is biztosan érzed belül, hogy egy igazán jól működő kapcsolatban ilyen nem történhet meg soha, mert nem érez késztetést semelyik fél sem. Elég gyenge kifogás az egonövelés. Az én páromnak én vagyok az egonövelés, mert engem szeret és rám büszke, velem szeret megjelenni és büszkén megy velem végig az utcán.


Ha társkeresőzne, ott azonnal vége lenne. Aki párkapcsolatban van már, az miért van fenn egyáltalán ilyen helyeken? Költői kérdés volt, a választ te is tudod.

2017. febr. 28. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Így pár év után, hogy tanuljunk az esetből, mi lett a megoldás? Együtt vagytok még?
2021. júl. 28. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!