Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt őszinte lányok?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, akik beismerik, hogy őket bizony egy hímegyed kiválasztásánál nagyban befolyásolja annak külleme és zsebének mélysége.


Másképp fogalmazva: Képtelen vonzalmat és szeretet érezni egy átlagosabb férfi iránt. Pl.: olyan iránt akinek nincsenek extrém hobbyai, aki nem magas, nem érdekli a testépítés és sajnos nem keres túl sokat sem.

Cserében az illető udvarias, tisztelet tudó, barátságos, jóindulatú, kedves és figyelmes. Ezek a dolgok ugyebár mit sem számítanak manapság, vagy persze az is megeshet, hogy valójában sosem számítottak.


Van tehát itt olyan nő, aki ezt vállalja, hogy így van ?



2017. febr. 28. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
97%
Ugy fogalmaznám meg hogy, igen nagyon jó ha van pénze a másik félnek is nem csak nekem, emelett ha még jól is néz ki az nagyon jó, de ugyan úgy tudok vonzalmat érezni átlagos pasik iránt is.
2017. febr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem a nézése számít. A tekintete. És a mosolya. Voltak már olyanok, akiktől ezek alapján egyszerűen elolvadtam! Elvesztem. Szerinted hányszor fordult meg a fejemben, hogy mi és mennyi van a pénztárcájában..? Egyszer sem! Csak arra vártam, hogy hozzám érjenek.
2017. febr. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

"Cserében az illető udvarias, tisztelet tudó, barátságos, jóindulatú, kedves és figyelmes" - hát pafff... ne haragudj, de ez nem nagy cucc, nőként én is ilyen vagyok (még ha ebből a hozzászólásomból nem is ez jön le :)), mégsem jutott még eszembe ezeket a tulajdonságaimat külön érdemként kezelni.

Ha "beismerném", hogy engem bizony egy hímegyed kiválasztásánál nagyban befolyásol annak külleme és zsebének mélysége, akkor hazudnék, szóval nem én leszek a te embered...

(Még a hitetlenkedés előtt; páromat már régebbről ismertem baráti körből, nem csak nem jött be - kb. észre sem vettem, hogy férfi -, hanem kifejezetten előnytelen külsejűnek találtam. Ez a kapcsolatunk kialakulásával párhuzamosan alakult át.)

Na nyomkodjátok a pirosat szorgalmasan! ;)

2017. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Cserében az illető udvarias, tisztelet tudó, barátságos, jóindulatú, kedves és figyelmes.  Ja plusz meg nem ver meg. Hát köszi - ezért még a hülyének is megéri egy olyan srácot választani aki egyáltalán nem mozgat meg, mert igen fontos mindenkinek a férfiaknak meg főleg a külcsíny, a nőket mért kellene bűnösnek kikiáltani ezért. Az pedig nem igaz, hogy a bukszátokat nézi mindenki ezt te is tudod.
2017. febr. 28. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Az en parom jol nez ki, es emellett igazak ra az also jo tulajdonsagok (udvarias, rendes normalis stb). Nem mondanam gazdagnak, de nem csoro egyaltalan. Nyilvan munkanelkulivel nem allnek szoba, de nem kell vagyonos vezerigazgatonak se lenni :D

Minden teren elvarok valamit, nincs olyan, hogy csak a kulso, csak a belso vagy csak a penz erdekel.

2017. febr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"Cserében az illető udvarias, tisztelet tudó, barátságos, jóindulatú, kedves és figyelmes." Mi az, hogy cserébe? Ez a minimum alap, basszus.

Mellesleg senki nem akar valaki olyannal lenni, akihez egyáltalán nem tud vonzódni, te sem. A testépítés megint csak szubjektív, nekem a szőrös-mackós típus a zsánerem, a férjem is ilyen. Ami pedig a pénzt illeti, megismerkedésünktől kezdve egészen tavalyig a dupláját kerestem a férjemnél, most sikerült úgy elhelyezkednie, hogy annyit keressen, amennyit én. De persze minden nőnek pénzes zsák kell, szal ezt is tuti kitaláltam :)

Viszont nem akarlak biztatni, mert egy ilyen frusztrált, korlátolt, p-csogó nudli tényleg senkinek sem fog kelleni, jobb, ha nem is próbálkozol tovább.

2017. febr. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

2. Nekem a járása is számít, nem csak a nézése. :D



Kérdező: a kérdésed meg értelmezhetetlen. Szerinted itt csak az őszinte, aki veled ért egyet. Sajnálom, de az őszinteség nem ezt jelenti, és ha én azt mondanám, hogy nekem a pénz meg a külső számít(amit vársz), akkor pont nem lennék őszinte. :)


Azok a tulajdonságok, amiket meg leírsz, alapdolgok szerintem.

2017. febr. 28. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Szánalmas vagy.
2017. febr. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szóval szerinted csak az az őszinte nő aki az mondja amit hallani akarsz? :D érdekes....

Engem pl sosem érdekelt hogy egy pasi milyen gazdag. Ha jól elszórakoztunk,kedves volt velem előbb utóbb elkezdtem érzéseket táplálni iránta.Ez minden értelmes nőnél így működik szerintem.Akiről te beszélsz,az nem nő hanem pénzéhes szajha. Ne keverd.

A párom is átlagos pasinak számít,nem szép,sokáig nem is jött be,de figyelmes és megtetszett a humora. és azóta gazdag is. De mikor összejöttünk még nem volt az.De sosem engedném hogy akár egy busz árát is rám költse,én nem érezném jól magam ha függnék valakitől.

De amíg így állsz a nőkhöz senki sem fog komolyan venni.

2017. febr. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem egyetérteni kell velem, csupán elismerni az igazságot.
2017. febr. 28. 20:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!