Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Allitsam valasztas ele vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Allitsam valasztas ele vagy varjak hogy kialakuljon?

Figyelt kérdés

3 hete vagyunk egyutt a barátommal. Sosem volt barátnője, csak osszejart nőkkel dugni meg egyéb. Szeptember ota szemezgetunk, aztan 2 honapja ramirt talalkozgattunk es osszejottunk. Az elejen azt mondta hogy komoly kapcsolatot szeretne mostmar, udvarolt Merci bonbonnal vart, folyamatosan hiányolt. 1 hete pedig mint akit kicserélték. Alig foglalkozik velem, mar nem találkozunk annyit. A szex viszont egyszeruen tokeletes, osszhang megvan nincsenek koztunk tabuk es ha egyutt vagyunk akkor is nagyon jol erezzuk magunkat,nevetunk beszelgetunk minden megfelelo. Azt mondta sosem erzett senki irant semmit, senki sem mozgatta meg erzelmileg es hogy velem viszont vannak erzelmei, de hullamzoak tehat egyszer szeret egyszer nem. Ugy erzi ki van egve, es osszevan zavarodva.En viszont Ugyerzem neha hogy csak a szex miatt van velem,es ma mondtam neki, hogy milenne ha csak osszejarnank (kivancsi voltam a reakciojara) es mondta hogy "lehet az jobb lenne". Viszont mikor azt vagtam hozza hogy en mar lesz ami lesz alapon vagyok vele es nem fektetek tobb energiat a kapcsolatba csak annyit amennyit ő is es hogy eltudnam engedni, akkor csak elkerekedett a szeme es nyilvanvalo volt hogy sertve erzi magat.

Fogalmam sincs mit tegyek. Allitsam valasztas ele vagy varjak hogy hatha kialakul?

L/20

F/22



2017. febr. 28. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

csak dugásra kellesz neki

ha neked ez megfelel, magadat minősíted

2017. febr. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha valakinek 22 éves koráig nem volt komoly kapcsolata(pedig volt rá lehetősége), akkor szimplán nem egy kapcsolatos típus. Vannak, akik nem bírják a kötöttségeket és jobban szeretnek a maguk urai lenni. Ő is ilyen, már most megijedt ettől az egésztől. Tudom, mert én is ilyen vagyok. Felesleges ezek után reménykednek, hogy járni fogtok.
2017. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%

3 hetes kapcsolatod akarod választás elé állítani?Erre én nem tudok már mit mondani.Legyen, ha még 3 nap múlva is úgy érzed, hogy ezt te megteheted. Majd tanulsz később türelmet.

22 éves ki van égve a srác?Duma...

2017. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!