Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért hiszem, hogy a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszem, hogy a párom nem szeret?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk együtt pontosabban 1,8 éve és 2-3 hetente találkozunk 3-4 napra. Az első 2 nap amikor együtt vagyunk minden szép, ölelget, puszilgat, simogat, szeretkezünk, összebújunk aztán a 3. nap után ez alábbhagy van hogy Ő nem is kívánja a szexet. Ő nem igényel annyi puszit, ölelést mint előtte, de ha én kérek ő megteszi.

Velem nyaralni, elmenni több napra nem igazán szeretne meg próbál inkább a haverjaival megy... jó nem mintha eddig lett volna rá lehetőség viszont ha megkérdezem azt mondja, velem is elfog menni ide-oda majd.

A közös jövőnkről nem igazán beszélünk, fel se hozza soha viszont most már ha kérdezem, h engem fog e szeretni mindig, meg együtt maradunk e a válasza igen. Régebben ilyet sose mondott.

Alábbhagyott a bókolásokkal, meglepetésekkel már magától se mondja a szeretlek szót csak ha én írom vagy mondom neki. Érezteti velem, hogy szeret de mégse tudom.... Annyi negatív megjegyzést kaptam a kapcsolatommal kapcsolatban még régebben.

Nektek mi a véleményetek?

23 évesek vagyunk mind a ketten.



2017. febr. 28. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ennek lassan vege lesz.
2017. febr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
miből gondolod?
2017. márc. 1. 00:40
 3/4 anonim ***** válasza:

LEhet csak ilyen, akinek nincs igénye több szexre.Ne mondogasd állandóan hogy szereted.Nem is kéne ezt kérdezgetni egyfolytában, hogy engem fogsz-e szeretni, és együtt maradunk e...Ezzel lehet gyötörni a másikat.

Majd 2 év alatt nem igazán volt lehetőség hogy elmenjetek nyaralni, vagy csak egy hétvégére kettesben?Az hogy lehet?Ez is fura.Haverjaival elmegye, veled meg majd,de már eltelt majdnem 2 év..

Nem bókolgat, nincs meglepi, ha te mondod szereted,akkor ő is, egyébként nem.

De lehet mind csak azért van,mert nem tudja kimutatni mit érez. Szerintem ezekért írta 1-es,hogy nemsokára vége lesz.

És nagyon úgy tűnik igaza van. De lehet tényleg, hogy csak ilyen típus.

2017. márc. 1. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Abból gondolom hogy inkább a haverokkal van es azt mondogatja hogy makd, majd, majd. Magátol se mondja hogy szeret stb stb

Persze ne igy legyen, de szerintem ez nem jo jel. Főleg 2 hetente talalkoztok.

2017. márc. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!