Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha szexuálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha szexuálisan már nem kívánom a barátnőmet, de még mindig szeretem?

Figyelt kérdés

Egyszerűen tanácstalan vagyok,már nem kívánom őt,nem is vagyok szerelmes,de szeretem,és ragaszkodok hozzá mint emberhez.

A szerelem átalakult szeretetté,nincs már meg az a tűz,de szeretem őt.

Szakítsak vele?

Nagyon hiányozna,nagyon jól meg rudjuk beszélni még a dolgainkat,olyan,mintha a testvérem lenne.

Félek,ha szakítanánk már elveszíteném őt,mert mint barát szívesen tartanám vele a kapcsolatot, de hát tudjuk,hogy férfi és nő között nagyon ritkán van barátság párkapcsolat után.



2017. febr. 27. 12:02
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Így is lehet élni.Te tudod.Ha az egyedülléttől.jobban félsz mint attól,hogy a haveroddal maradj örökre,vagy attól hogy találkozhatsz olyannal akit szeretsz is minden azinten nem csak barátilag....Tedd fel magadnak a nagy kérdéseket.
2017. febr. 27. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne legyél önző és adj neki lehetőséget, hogy olyat találjon, aki kívánja is. Ezzel tennéd neki a legjobbat.
2017. febr. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Szoktunk szexuális életet élni,rendszeresen, de egyszerűen nem tudok már elmenni sem,csak tettetem.

Régen ez nem okozott gondot.

Nem arról van szó,hogy nem kívánom a szexet,csak vele nem :S

2017. febr. 27. 12:20
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
3.: és szerinted ez mennyire fair vele szemben?
2017. febr. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem fair vele szemben,de nem tudok tőle elszakadni,mert emberileg szeretem.

Jól esik őt átölelni,vele lenni,de a szex már nem megy.

Ha szakítanék vele lehetnénk barátok?

Ez nekem még sosem ment,egyik volt barátnőmmel sem lettünk barátok.

2017. febr. 27. 12:26
 6/29 anonim ***** válasza:
75%
Szegény lány. Végtelenül önző és kapcsolatfüggő vagy.
2017. febr. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%

Engem is így dobott az expasim 4 év után. Úgy tartott mint valami kisállato, szeretett de csak mint egy kutyát. Nem akart elveszíteni de kimondta hogy már nem szeret szerelemmel. Szexuálisan is bármit megtettem volna érte, edzettem hogy szép és vonzó legyek számára. De egy idő után egyre kevesebbszer volt kedve, ha csináltuk csaj nyafogott...

Nos én csak küzdöttem hogy helyrehozzam ezt. Hogy ő is imádjon úgy mint én őt.

Ezeket a próbálkozásokat folyton meghiúsította majd addig kapálóztam a langyos fosban ameddig nem jött egy alacsony, duci, nagymellű, szőke kis ribi, aki iránt nagy szerelem ébredt benne is (és még a többi 25 férfiban akinek szexi kis titkokat susgott a fülébe...), hogy megcsalt.

És összetört teljesen. Azután mondanom se kell, hogy a lány ejtette egy hét után.

Próbálta visszasírni magát de szerencsére megjelent a hercegem, aki hercegnőként bánik velem, és elvágtattunk a naplementében.

Ő azóta is egyedül van amennyire tudom. Sajnálom hogy ezt tette velem. Jó lett volna ha nem azért szakít mert jött egy másik. Jó lett volna ha nem hagyja kihűlni ezt az egészet és asszisztál a javításban. De legalább szakított volna méltósággal.


Örülök hogy vége lett. Én jobban jártam. Azóta boldog vagyok.

2017. febr. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Azt azért hozzá szeretném tenni,hogy amióta együtt vagyunk 15 kilót hízott.

Ő azt mondja,hogy az egyetem elvégzése után, miután elkezdett dolgozni sok stressz éri,és,hogy ilyenkor evéssel vezeti le.

Én többször utaltam rá,hogy ez nem jó,meg hogy menjen el edzeni,mert rosszat tesz az egészségének,de mindig megsértődött.

Szerintem ez sem fair a másikkal szemben.

2017. febr. 27. 12:53
 9/29 anonim ***** válasza:
84%
Ha ő hízott akkor Te meg magad mellett tartod?Mi ez valami ovis játék.Tök mndegy ki a fair mi nem.Igaza van Előttem szólóknak.Kapcsolatfuggő vagy es önző.De ha magadnak nem akarod megadni a lehetőséget a boldogságra akkor legalább a másikat hagyd hogy megtudja milyen az.
2017. febr. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
27%
7.: gondolom te 10/10 kockahasú szépfiú vagy ilyen elvárásokkal...
2017. febr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!