Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak is megérzik, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak is megérzik, ha a társuk más iránt érdeklődik, mert el van hanyagolva a kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2016. febr. 24. 22:29
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Meg csak többnyire már túl későn.
2016. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
31%
Az én párom nem nagyon veszi észre..
2016. febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az enyém sem. Viszont van egy férfi,akitől jelenleg több figyelmet és kedvességet,szeretetet kapok,mint a páromtól.

Teljesen össze vagyok zavarodva.

2016. febr. 24. 22:40
 4/21 anonim ***** válasza:
19%
Na már megint csalfa r1b1... Naponta annyi ilyen kérdés van és a csúnya és alacsony férfiakat utálják itt, ezek helyett. Azért ez komolytalan, nem gondoljátok ?
2016. febr. 24. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Legyek ribi.... De ha az,aki fontos nekem elvileg,azt keresem,válaszolok neki vagy felveszem a telefont esetleg visszahívom. De ő nem. Van úgy,hogy napokig még az üzeneteket sem nézi meg.

Ha ribi vagyok,mert vágyok a törődésre,akkor az vagyok.

2016. febr. 24. 22:54
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Tudod ez mindig így van és mindig így lesz, idővel. Ilyen az alap emberi természet.

Amikor lesz valakid akkor az elején minden szép és jó, de idővel egyhangúvá válik amikor már eléggé megismerted. Majd akkor jön valaki akinek nincs senkije és nagyon szeretne téged megismerni, hiszen ő még nem ismer, neki új vagy.

Ha összejössz akkor megint minden szép és jó lesz. Egy ideig... Aztán kezdődik az egész elölről.

2016. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
17%
Én mindig megéreztem, és mindig a "románc" legelején. Nem lennétek azoknak a "lányoknak" a helyében szerintem...
2016. febr. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút észreveszem.
2016. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
90%
nincs mit megérezni, mert általában annyira nyilvánvaló, hoyg csak rá kell nézni a csalfára.
2016. febr. 25. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem lesz mindig így mindenkivel, nehogy elhidd. Teljesen alap dolog, hogy figyel az ember a párjára évek múlva is.

De ha valami zavar a kapcsolatodban, akkor beszéld meg a pároddal és / vagy szakítsatok, ha nincs megoldás.

2016. febr. 25. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!