Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak rosszul választok vagy valamit mindig elrontok a kapcsolataimban?

Figyelt kérdés

Eddig 3 hosszabb (min.2 év), és viszonylag több rövidebb (2-3 hónapos) kapcsolataim voltak. Egyedül eddig nem sokat voltam.

Mindegyik kapcsolatomban megvolt a szerelem, a szenvedély is, szóval ezzel a résszel nincs gond. Viszont rossz kimondani, de valahogy úgy éreztem, egyikük sem tervezett velem komolyabban, mindegyik pasim csak elhintett bizonyos jövöbeli terveket, amik sosem realizálódtak végül. Mindig nekem volt fontos, hogy akkor költözzünk össze, gondolkodjunk együtt, mit lehetne kihozni egymásból. Hagytam magam sodródni párkapcsolatok szempontjából, mert azt hittem, a pasik utálják a rámenös nöket, akik folyton cseszegetik öket. Pedig vágytam volna arra, hogy egyszer valaki kimondja, hogy pl. vegyünk egy autót közösen vagy ilyesmi. Most is alakulóban vagy egy történet, ezt szeretném másképp csinálni, hogy ne én legyek az, aki csak várja, hátha lesz valami.

Tudnátok segíteni?

Köszönöm.


2017. márc. 1. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

az összeköltözéshez ketten kelletek...

a közös autóhoz is...

meg kell várnod amíg a partnered is eljut oda, hogy ezeket meg akarja lépni...


24F

2017. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
No igen, csak mindig én várok, amit persze igyekszem nem mutatni.
2017. márc. 1. 18:54
 3/9 anonim ***** válasza:

ismerkedés elején tisztázod, hogy mire vágysz a jövőben és nagyjából mikor szeretnéd?


24F

2017. márc. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Rendben, köszi.
2017. márc. 1. 19:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Ismerkedés elején nem riogatom a másikat azzal, hogy mire vágyom,mint közös kocsi, család stb.. Sajálom, én máshogy látom. Szerintem csak nem jött el a Te időd. És elég sokszor voltál szerelemes egy átlag emberhez képest, mert azt írtad mindegyik kapcsolatodban benne volt a szerelem szenvedély.

Szerintem ha olyan emberrel találkoztál most,akivel kell, akkor alakulni fog minden. Nem gondolom, hogy azzal lehet elrontani valamit, hogy te nem vagy olyan aki folyton azt azstalt veri, és hisztizik mint sokan. Ha most megváltoztatsz magadon belül valamit, akkor az nem azt jelenti, hogy TE olyan is vagy, az csak egy előadás lesz.

Nem is kéne ezen gondolkodnod, hogy mit csinálj másként. Volt 2x 2 éves kapcsolatod, és bár nem tudom,hány éves vagy, de nekem ez nem azt mutatja, hogy olyan rosszul csináltad.És te is írtad, hogy nem nagyon voltál még egyedül sem. Ami egyébként nem ártana, mert abból is rájöhetnél egy-két dologra magaddal.Na mindegy, én tartom, hogy ha volt két hosszú kapcsolatod, és több rövidebb, akkor nem vagy akkora béna, és nem kell magad másnak mutatni, mint ami. Egy az nem tudsz olyan gyorsan változni, másrészt meg úgy is kiderül, hogy az nem te vagy.

2017. márc. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, köszi neked is.


Amúgy 3 hosszabb kapcsolatom volt, nem 2, bár tökmindegy.:-))

Igen, gyakran vagyok szerelmes, és mindig azt hiszem, most megtaláltam az igazit, szóval csak hagyom történni a dolgokat, nem pörgök rá.

Annyira irigylem azokat a nöket, akik eljutnak a házasságig minden különösebb eröfeszítés nélkül és viszonylag gyorsan is.

A kocsi csak példa volt, nyilván nem így indítok, pont az a baj szerintem, hogy nincs koncepcióm.

2017. márc. 1. 19:37
 7/9 BlackSword ***** válasza:
Hát jó ha tisztázod... És jó ha megvannak hozzá az alapok... Főleg az anyagi... Vagy legalább az oda vezető út... Mert egyébként csak üres szavakat dobál az ember, az meg nudli...
2017. márc. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Régebben én is hasonló voltam, mint te. Bár utólag rájöttem, hogy sok esetben egyáltalán nem volt szerelem, még részemről sem, inkább csak vonzalom, vágy egy normális kapcsolat után, amit az adott illetőre akartam vetíteni.

Aztán egyszer valóban szerelmes lettem, összejöttünk, elszúrtuk. Akkor átértékeltem ezt az egész kapcsolat témát. Utána is volt egy másik kapcsolatom (2 éves), de az sem volt az igazi, és kb madarat lehetett fogatni velem, mikor végre vége lett. Majd megismerkedtem mostani párommal. Eleinte vele sem volt több puszta vonzalomnál, de idővel nagyon egymásra találtunk. Teljesen más a kapcsolatunk, mint korábban volt, máshogy viselkedem, nyugodtabb, kiegyensúlyozottabb vagyok. Megkapok minden figyelmet, amire csak vágyhatok, és már tervezzük, hogy nyáron elkezdünk közös albérletet keresni (akkor végez az egyetemen, és veszik át mostani munkahelyén teljes munkaidőbe). Már gyűrűket nézeget, alig várja, hogy megkérhesse a kezem, együtt éljünk...stb.

Így én azt mondanám, hogy ne feszülj rá, ha valakivel egymásra találtok, benne is magától kialakul majd a vágy a közös életre. És persze legyél picit kritikusabb, tudatosabb. Attól, hogy vonzódsz a másikhoz, nem biztos, hogy jók lesztek együtt. Tisztázd le magadban, mit szeretnél, milyen legyen a kapcsolat, amiben életed végéig jól érzed magad. Sokan szerintem azzal követnek el hibát, hogy ész nélkül egy kitalált álomképeket kergetnek a jelentől, és az aktuális párjuk személyétől függetlenül, pedig pont fordítva kéne. Először kéne kialakítani egy jól működő, harmonikis kapcsolatot, és utána kéne a közös életet tervezni.

2017. márc. 2. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2017. márc. 2. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!