Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tahó dolog? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
A párom megkért, hogy holnap vigyem el őt és a haverját egy meccsre autóval, miközben én lázas beteg vagyok. Mondtam hogy nem, de kb. még ő volt felháborodva. Ez csak egy az "apróbb" dolgai közül....
2017. márc. 2. 10:38
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
2%

29es: Végre egy normális nő, akit azért látom lepontoznak kicsit ugyan úgy csak mert szintén nem ért egyet szegény mártír kérdezővel teljesen.


Ezért nem is érdemes válaszolni sokszor az ilyen kérdésekre, mert aki nem ért egyet a kérdezővel az úgyis hülye, szemét és elmebeteg, ahogy ezt most én is megkaptam pár hozzászólással ezelőtt...

2017. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Tök igazatok van. Adom akkor a címet ahova lehet jönni holnap 5-re a páromért, és elvinni a meccsre, valamint a kutyát is jó lenne levinni sétálni. Sajnos nekem 5 perc után fel kellett jönnöm, olyan rosszul voltam. Ja, a bevásárlást is jó lenne elintézni. Sajnos én tegnap az Auchanban is majdnem összeestem, pedig oda jött velem a párom is.
2017. márc. 2. 12:36
 33/51 anonim ***** válasza:
79%

Te beteg vagy 66%-os. Meccsre akar menni, nem az anyja temetésére. Oda akkor sem kell furikáznia, ha csak szimplán nincsen kedve, az meg nopláne nem indok, hogy azért, mert inni akar. Akkro ne piáljon, ha kocsival akar menni, vagy piáljon és tömegközlekedejen. Én sosem ugráltatok senkit a környezetemben pusztán kényelmi okokból, kizárólag akkor, ha valóban szükségem van rá, cserébe én is ezt várom. Ez ilyen egyszerű . A kérdezőt ekézed, hogy nyafog? Szerintem inkább a párja a gáz, aki férfi létére hisztizik, mert nem tudd beba*zcsizni és autókázni egyszerre, micsoda probléma, tényleg, a végén még megsajnálom.

Kérdező, a pasid egy surmó, szerintem ettől függetlenül is szakíts vele, azok alapján amiket még a kommentekben leírtál, sokkal jobb lesz neked nélküle.

2017. márc. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 anonim ***** válasza:
18%

29-es vagyok. Miért vinném le helyetted a kutyát és vásárolnék be? A pasid meg nem engem kért meg, hogy vigyem el meccsre. Az már más kérdés, hogy ha az én barátom megkérne, akkor nem háborognék, hanem vagy elvinném, vagy ha tényleg annyira rosszul vagyok, azt mondanám, hogy bocsi szivem, de nem tudod máshogy megoldani, nem lenne jó ötlet ha ilyen állapotban vezetnék. Szerintem megértette volna a te páros is. (Bár nem ismerem.)

Kérdeztél valamit, amiről kultúráltan elmondtam a véleményem.

Amúgy még az a szerencse, hogy mindenhol csak majdnem esel össze. :)

2017. márc. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 A kérdező kommentje:
Igen, én is ezt mondtam el neki, hogy nem szeretnék betegen vezetni, mert félek balesetet okozok. Párom válasza ez volt imessagen: "Jó akkor hagyd nem kell." de éreztem rajta a sértettséget... mikor írtam neki, hogy én csak másokat meg titeket sem akarlak veszélyeztetni, és jobban esne pihenni, ez volt a válasza: "Jó, ne vergődj már". Neked ez hogy esett volna?
2017. márc. 2. 13:09
 36/51 anonim ***** válasza:
Na így hogy ezt leírtad már neked adok igazat! Ha valóban normálisan elmondtad neki és ő így válaszolt akkor tényleg egy bunkó!
2017. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 A kérdező kommentje:
Eleve ez az isteni szikra hogy pattant ki az agyából, nem is értem. Láthatta tegnap este is hogy milyen rosszul voltam, fél 8-kor már az ágyban voltam, hajnalban 5x voltam fent. Én sosem kérnék tőle ilyet....
2017. márc. 2. 13:17
 38/51 anonim ***** válasza:
58%

Egyet értek veled kérdező!

Nyilván nem rangatnalak el én se sehova ,ha beteg vagy. Sajnálom,hogy ilyen balfék a pasid.

2017. márc. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:
100%
A pasid egy paraszt. Ha egészséges lennél, akkor se lenne kötelességed elfurikázni őket meccsre. Nagy kisfiúk, jussanak oda saját erőből.
2017. márc. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 A kérdező kommentje:
Már megy a szánom-bánom. "Nem gondoltam át ezt a kérdést". Elég nagy baj ez.... Már nem vitatkozik, nem gőgősködik, lapul.
2017. márc. 2. 13:57
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!