Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tahó dolog? Szerintem igen.

Figyelt kérdés
A párom megkért, hogy holnap vigyem el őt és a haverját egy meccsre autóval, miközben én lázas beteg vagyok. Mondtam hogy nem, de kb. még ő volt felháborodva. Ez csak egy az "apróbb" dolgai közül....
2017. márc. 2. 10:38
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
0%

19 és 20: Most miért kell személyeskedni ? Csak leírtam a véleményem meg a tapasztalatokat. 90%, hogy csak megjátssza az egészet és csak itt sajnáltatja magát mert szívesebben irkál ide, vagy youtubozik, vagy mit tudom én. Ti meg úgy véditek mintha ismernétek.


A szomszédom ugyan ez a kategória. Facebukon sajnáltatja magát egész nap, közben szó szerint nem csinál semmi csak próbálja átvágni a pasikat akik jönnek mennek nála, mivel a legtöbb azért nem hülye.

2017. márc. 2. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 A kérdező kommentje:
Jesszusom de beteg vagy.... Légyszíves menj innen, nem vagyok kíváncsi a véleményedre.
2017. márc. 2. 11:44
 23/51 anonim ***** válasza:

Oké, igen, bunkó dolog, meg egy tapló balfék a pasid.

De te meg miért vagy vele?

2017. márc. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
1%
Ezek szerint csak igazam van! Tényleg csak sajnáltatni jöttél ide magadat... Aki nem ért veled egyet az máris menyen innen, kemény vagy.
2017. márc. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:
Ja persze nagyon igazad van :) Küldöm a taknyos zsepiket ajándékba. Na puszi :)
2017. márc. 2. 11:51
 26/51 aperitif ***** válasza:
100%
18, 21, láttál te már megfázott embert, akinek a könnye, taknya egybefolyt a nyálával? Folyamatosan köhög, repedfazék a hangja, és a szeme vörös, mint a húsvéti nyúlé. Hogy a bánatba lehet ezt megjátszani?
2017. márc. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
+1
2017. márc. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:

18as. Amúgy is. Minek foglalkozol a szomszédoddal? Nem a te dolgod...

Max az zavar hogy te nem tudtad megdugni.

Valószínűnek tartom hogy azért mert kicsi a cerka ("fáj a fejem")...

Ezért próbálod a nőket lejáratni.

Ha önértékelési gondokkal küzdessz, javaslom irány egy pszichológus. :)

2017. márc. 2. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
23%

Lehet én gondolom rosszul, de szerintem is kicsit túl van lihegve.

Nem a két lábad törött el, hanem náthás vagy meg lázas. Én is voltam már az. És ilyenkor még jó is pár percre kimozdulni a levegőre.

Ha meg tényleg olyan állapotban vagy, akkor mondd meg neki, hogy bocsi most úgy érzem, hogy nem tudlak elvinni, mert rosszul érzem magam. Szerintem te sértődtél meg feleslegesen. Nem kényszerített csak kért valamit.

23/L

2017. márc. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 A kérdező kommentje:
Levittem a kutyát mert sírt, le akart menni. 5 perc után feljöttem vele mert azt hittem összeesek, hiába gyönyörű napsütéses idő van és 10 fok. Ha az autóban leszek rosszul, mást is veszélyeztetek, és meg is ölhetek másokat és magamat is.
2017. márc. 2. 12:10
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!