Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez tényleg normális viselkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg normális viselkedés, és én vagyok a hülye?

Figyelt kérdés
Barátom egyre jobban ráakaszkodik a haverjára... 3 napot dolgozik, 3 nap szabad. Nos ebből ma van a 3. szabadnapja... Tegnap 4kor átment "biciklit szerelni" amiből 22 óráig tartó ivászat lett, és ráadásul a biciklit is szarul csinálták meg... Ezért persze ma megint menni kell, épp, hogy nemrég felkelt de már úton van a haverjához, aztán elmennek biciklizni is... Közben már tervezik hogy hova akarnak menni nyáron (ott alvós dologra..). Barátom nem érti, hogy nekem ezzel mi bajom, meg hogy MI BAJOM AZZAL HA NEM KETTEN VAGYUNK. Hát talán az, hogy az nem az én haverom, és ő se kíváncsi rám, végig autókról meg ilyenekről beszélnek, minek kellenék én oda? Szóval úgy állunk, hogy tegnap 4 óta kb hazajött aludni és megint nincs itthon. Majd este megint biztos hazajön... Munkanapjain hazaér és kb. max 1 órán belül alszik, de akkor is a telefont meg a számítógépet nyomkodja, kb hozzám se szól csak vacsora közben mert ő "fáradt". Ez tényleg normális így? Bezzeg a kis barátaival kibírja hogy órákig beszélgessenek. Megint sírok itthon egyedül... :(
2017. márc. 4. 10:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%

Ez nem normális viselkedés, de ezt te is pontosan tudod. Szükség lenne egy nagy beszélgetésre kettőtök között, hogy hogyan tovább mert inkább tűntök bérlőtársaknak mint párnak.

Ha már nem kíváncsi rád vagy nem akar veled lenni akkor feleslegesen húzzátok egymás idejét. Csak azért meg ne maradjon veled mert éppen van ott egy potya punci amit megdughat, ha éppen kanos.

2017. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy még vele? Lépj le, mire hazajön, aztán majd észreveszi, ha egyedül marad.
2017. márc. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Neki nem tűnik fel, hogy velem is mehetne valahova. Felvetettem hogy itt a környéken menjünk el sétálni, mert direkt mondta tegnap, hogy találjak ki valamit mert szép idő lesz. Hát sok értelme volt... Amikor látta, hogy szétvet az ideg mielőtt elindul talán leesett neki, hogy valami nem stimmel, ezért nagy kegyesen felajánlotta, hogy következő szabadnapjain majd elmehetnénk kirándulni... Persze első kérdésem hogy az a bizonyos haverja jön-e... Elvileg nem... Meg hogy este majd menjünk el sétálni... Szerintem leesett neki és most ezzel akar kompenzálni. Megható...
2017. márc. 4. 11:07
 4/16 anonim ***** válasza:
Nem normalis. En joban vagyok a haverjaval a paromnak, sok a kozos program, de nem banom, mert kettesben is toltunk eleg idot. Igy lenne a normalis, nem ugy, hogy a kapcsolatat hanyagolja.
2017. márc. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
14%

Bár jó lenne tudni a másik oldal szemszögét is. Ha kompenzálni és igyekezni akar az dícséretes, de régen rossz, ha mindezt csak azért teszi mert te akarod ezt és inkább csak kényszer a részéről.


Mióta vagytok, laktok együtt és hány évesek vagytok? Nem kizárt, hogy picit belefásult a kapcsolatba és kell neki egy kis kikapcsolódás mással, hogy ne mindig egymás nyakán üljetek. Ezzel alapból semmi baj nincs, de azt értesd meg vele, hogy ez a kapcsolat rovására nem mehet. Te vagy a barátnője tehát a fontossági sorrend veled kellene, hogy kezdődjön.

2017. márc. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
4 éve vagyunk együtt, lassan 4 éve együtt élünk. Én 23 ő 32. Neki ez egyáltalán nem tűnik fel, hogy probléma lenne. Még oké, egy estére mint a tegnapi simán benne lennék hogy menjen csak. De annyira tudtam, hogy mára is lefoglalja majd az a haverja. Persze, közülük egyiknek sincs barátnője, így ők könnyen elvannak minden napos haverozással... :\
2017. márc. 4. 11:24
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, itt nem a haverral van a baj, hanem a pároddal. A haver nyilván csak a barátjával akar lenni, mert ki mással legyen, ha nem a barátaival? Ez oké. DE a párodnak kellene felőnie, és 32 évesen, ha komoly párkapcsolata van, akkor meghúzni a határokat.

Vagy nem szeret igazán, vagy neki így kényelmes, hogy még mindig egy nagy gyerek, nuku felelősséggel, te úgyis ott leszel amikor hazamegy, és amikor puffogsz, akkor kicsit foglalkozik veled, mert ennyivel el van rendezve, aztán mehet vissza haverozni. Az ilyen férfi nem érett egy komoly párpakcsolatra.

2017. márc. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Azt már csak vonakodva írom ide, hogy mielőtt talán felismerte volna, hogy valami nem stimmel, hozzám vágta, hogy "jó, akkor nem viszlek el boltba"... (nekem nincs jogsim, és nehéz dolgokat vennék) Erre csak egy gúnyos kacagás szaladt ki "hú na most jól megbüntettél" szöveggel, aztán némi megbánást láttam az arcán... :D
2017. márc. 4. 11:29
 9/16 A kérdező kommentje:

De annyira nem kisfiú már, hogy ezt saját maga ne tudja felmérni, nem..? :\

Azért is aggódok, mert eleinte nem volt ilyen. Ezek szerint szimplán megunt... :(

2017. márc. 4. 11:31
 10/16 anonim ***** válasza:

Elmúlt a rózsaszín köd. Amíg tartott a szerelem varázsa, addig persze hogy a mézesmázos aranyos arcát mutatta, de most, hogy elmúlt, látod a valódi énjét.


Vannak olyan férfiak, akik későn/sosem nőnek fel. Az is lehet, hogy a haverjaival ők örök agglegények maradnak, mert végül mindig ezt fogják csinálni az aktuális nővel, hogy el van hanyagolva, nem a kapcsolat, és a kapcsolat előrehaladása a fontos, hanem a haverok.


Ezzel te nem tudsz mit tenni. Vagy elfogadod, vagy keresel egy fenőtt férfit, aki felfogja, hogy hogy működik egy norális kapcsolat.

2017. márc. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!