Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg kevés lenne?

Figyelt kérdés

Szakmunkásként dolgozom egy építőipari cégnél itt Magyarországon és ha kidolgozom a hónapot akkor 400 ezer, hétvégékkel bőven 400 ezer, majd 500 ezret keresek nettóban.

A párom szerint ez is rohadt kevés.

Már majd beleőrülök ebbe, hogy nem tudok jót tenni.

Napközben elfáradok, éjszaka nem tudok aludni, lassan kimerülök. :(

Tényleg ennyire rossz ez a pénz?

Szerintem ez még ugyan korrekt, hogy külföldön ha kicsivel is, de többet keresnék, viszont így meg itthon vagyok a hazámba.

Velem lenne a baj, hogy megalkuvó vagyok?

Tudom közhely, hogy a pénz mindent megmérgez, de ez már túlzás....

Kinek mi a tapasztalata ilyen téren, hogy a párja miként kezeli a pénzügyi helyzetét.

Még nem lakunk együtt a párommal.



2017. márc. 5. 07:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy ez kevés e, hogy milyen igényeket kell kielégítened vele


24F

2017. márc. 5. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
A párodnak semmi köze ahoz hogy te menyit keresel. Az én párommal ugyan anyit keresünk mert egy helyen dolgozunk, egyikünk sem szol a másik dolgába hogy itt vagy otz jobban keresnél. Mert miért szolna bele? Nem az ő dolga, pontosan tudja hogy ha nekem jobb helyem lenne máshol akkor elmennék és ez forditva is így van. Szerintem jól keresel nagyon is, főleg belföldön. Mi a pénz ügyeinket magunk kezeljük, egyikünk se szol bele hogy ki mire költi mivel nem ő dolgozott meg az én pénzemért.
2017. márc. 5. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1

Úgy ezek nem nagyok.

Inkább csak annyi, hogy egy nyugodt es gondtalan élete legyen.

2017. márc. 5. 07:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
A párod mennyit keres? Ha ketten keresnétek ennyit, annak is elégnek kéne lennie. Dobd ki a nőt, kielégíthetetlen. Hirtelen jobbak lesznek az esélyeid, ha egy főre jut 400k.
2017. márc. 5. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Ez komoly kérdés? 4-500 ezer kiemelkedő kereset. Ma ebben az országban az átlag nettó(?) 150 körül van... Ha trollkérdés, akkor oké, jó volt, egyébként meg kissé el van tájolva a csajod meg te is.
2017. márc. 5. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha elköltötök lakásra, rezsivel mindennel együt 200 ezret havonta, ami egy igen magas színvonalú életet jelent. Ha elköltötök 60ezret fejenként kajára, ami azt jelenti, hogy majdnem minden nap étteremben esztek. Még mindig marad 80 ezer, amiből azt csináltok amit akartok. És még az asszony meg se mozdította a kisujját se. Szerintem ebből a pénzből 3-4 ember is jól meglenne. Az asszony valami királyi helyről származhat. Gondolom elvárás neki a heti 2-3 új ruha, az iphone mindig, ha kijön és még fogalmam sincs mit költhet egy nő magára. De meg tudja úgy oldani, hogy a havi 1 millió is kevés legyen. Mit is mondtál, mennyit dolgozik ő?
2017. márc. 5. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Nem akar sokat, vizen es kenyeren is elvan ha arrol van szo.

Csak ugye mar holnapra legyen uj haz es uj auto.

Szerinte ma szinte minden huszonevesnek meno autoja es uj vagy legalabbis felujitott haza, lakasa van.

O minimalberen van, ennyit keres.

Korabban, de szerintem ez meg igy van most is lenezett, mert o tanultabb, muveltebb es tobb, mert neki erettsegije van, nekem meg "csak" szakmunkas bizonyitvany(tobb is).

Az alberletet fizeti a ceg, a rezsi marad ram.

Ha sikerul olcsobb alberletet talani, akkor szerencse, mert van egy plafon amit adhat a ceg.

Ha tobb az alberlet, akkor max valamennyivel kiegesziti az ember azt az osszeget.

Mindig kerdeztem tole, hogy kinek akar dicsekedni, hogy jol vagy jobban keresek es jol elunk?

Az a baj, hogy mindenhonnan ezt hallja, hogy ez ennyit es annyit keres.

Ez igy vagy ugy jart jol, ez itt vagy ott vett kocsit es hazat.

Szerintem o is dicsekedni akar, valami nagyot mondani.

Igazsag az, hogy engem nem erdekel mas penze ugy igazan.

Attol, hogy masokat figyelem es mondjuk irigykedek nekem nem lesz tobb egy forinttal sem.

2017. márc. 5. 08:24
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ember, viccen kívül... dobd ki a csajt. XD Mi az, hogy minden huszonévesnek menő autója van, meg lakása? Amcsi sorozatokon él, vagy mi a franc? :D Nesze neked minimálbér. Akkor mégis mi a lótúróról beszél, ha minimálbért keres? Ez a 400-500ezer NETTÓ itt Magyarországban egy ÁLOM KERESET! Ember, az agyam eldobom. :'D
2017. márc. 5. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ember, valld be hogy Vajna Timike szeretője vagy, és nem tudsz neki gyémántot venni, ez a baja!
2017. márc. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
A 20-on évesek még 5-10 évig anyuval élnek, és fele annyit ha megkeresnek, mint te. Tetszik, hogy ő minimálbéren van, de kastélyt szeretne. Dobd ki még ma.
2017. márc. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!