Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rengeteg munka, kevés szerelem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rengeteg munka, kevés szerelem. Mit tennétek?

Figyelt kérdés

A párommal több, mint 3 éve vagyunk együtt. Nagyon szeretem, de 7/7 napot dolgozik, családi vállalkozásuk van. Tisztelem benne, hogy tovább akarja vinni a céget és büszke vagyok rá, viszont egyrészt aggódom érte, mert nagyon kimerült, másrészt aggódom a kapcsolatunk miatt, mert kihatással van rá ez a sok munka. Pl.: kb. 8-9 naponta szexelünk, ezen a héten csak úgy tudtunk egyszer találkozni, hogy nàluk aludtam és hajnalban befeküdt mellém aludni, mikor végzett a munkával, ezen kívül nem is talalálkoztunk. Augusztus óta terveztük, összeköltözünk, de sajnos ezt is tologatjuk, mert nincs ideje. Tényleg nagyon szeretem, és nem akarok önző lenni, próbálok türelmes lenni -mindig azt mondja, legyek az- de ugyanakkor szomorú vagyok, hogy alig látom és alig fekszünk le egymással. Félek, hogy előbb vagy utóbb szét fogunk menni ez miatt, illetve èn ennél több szeretetre, törődésre vágyom, de ő mindig azt mondja, nem tud vàltoztatni a munkáján és ő nem alkalmazott, mint én, így ezt nem is érthetem.


Ő 28, én 24.


Mielőtt ítélkeznétek, hogy bezzeg a pénze jó, soha, semmilyen összeget nem kaptam tőle és nem is kell - ezt azért írom ide, mert volt, akitől ezt is megkaptam.


2016. nov. 17. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem értem miért vagy még vele. Mi az, hogy nincs ideje összeköltözni? Nem is akar....Ráadásul három éve.. Kár erőlködnöd. Nem vagy neki olyan fontos mint ő neked.
2016. nov. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

#1 mond valamit.

Mindenkinek arra van ideje, amire akarja.

Vagy úgy szervezi az életét...

Nála fene tudja, te hányadik vagy a sorban.

Nem vagy boldog ebben a kapcsolatban, az látszik.

El kellene gondolkodnod azon, hagyni a fenébe a pali, hajtsa csak a pénzt... ha más nem érdekli.

2016. nov. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez kicsit a 23-as csapdája. Itt is és az életben is sokan mondják, hogy szeretik, ha egy pasi céltudatos nem csak lógatja a lábát a levegőbe. Nos, a legtöbb munkánál, ha valaki nem lógatja a lábát, az bizony sok idővel jár. A pasid valóban céltudatos és dolgozik. Ez ezzel jár, kevés az ideje.

3 év után meg közel sem akar mindenki összeköltözni.

2016. nov. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csereld le. Sose fog lkoltozni a mamahotelbol. Ez igy jo neki.

Ha programokat akarsz csinalni,mint mi rendszeresen,akkor csereld le egy masik pasira,aki nem munkamanias. Nekem is volt ilyen pasim: a szabadidejebrn is bevallalt munkakat. Aztan elegem lett es kirugtam.

2016. nov. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!