Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi járt a fejében?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel nem egészen 2 éve vagyunk együtt.

Miattam elköltözött otthonról (3000 km)

A munkahelyünk miatt - annak ellenére, hogy egy városban dolgozunk, nem sok időnk van egymásra. Nehéz időszakon megy át. Részben ez miatt is mostanában sokat vitatkozunk, türelmetlenek vagyunk egymással. Ma viszont történt valami, amit meg szeretnék érteni, és ehhez lenne szükségem a már némi élettapasztalattal rendelkező hölgyek segítségére!


Ma este kocsival elvittem a lakáshoz, ahol ő lakik. Kérte, hogy előtte álljak meg, hogy megcsókolhasson. Így is lett. Kb 1 percnyi smacizás után mondtam neki, hogy milyen izgató. Ez után egy percig nézett rám. Ez alatt teljesen megváltozott a viselkedése, és a kisugárzása (olyan hisztissé/sértődötté vált), összekapta a cuccait, megkérdezte, hogy mennyivel jön nekem (az útért), adott egy búcsúpuszit, és kiszállt.


Szeretném megérteni, hogy mi volt ez...!


Azt már megtanultam, hogy csak extrémekben gondolkodjam, de nem tudom eldönteni, hogy smacizni akart még, és nem vettem a lapot, vagy szakítani tervez...



2017. márc. 5. 20:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Nem értem... elköltözött miattad 3000kmre, 2 éve együtt vagytok, mégis külön éltek? :O Ráadásul fizeti Neked a benzin árát? Ez szàmomra kissé furcsa...

Egyébként a női viselkedésben ne keresd a logikàt... Ez még nem feltétlenül jelenti azt, hogy szakítani akar, hiszen ő maga kérte, hogy úgy tedd ki, hogy tudjon adni búcsúcsókot...Lehet hogy egyszerűen csak rossz napja volt, ennyi...

2017. márc. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

#1



Szerintem nem a nő veszi a benzint, hanem az történt, hogy a kérdező "izgató" dumája után rögtön fizetni akarta, mert "in business", hogy elhozta, és ezzel akart "visszavágni". Bár ez már-már mérhetetlen "dafakk" dolog.

2017. márc. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Furcsa vagy sem, külön élünk.


Azt látom, hogy a férfi agyaddal próbálod értelmezni a történetet, és ezért te sem látsz tisztán.


A női gondolkozásban is van ok-okozati összefüggés, csak más dolgok alapján működnek, de ettől még nem lesznek logikátlanok, csak mi nem értjük igazán.


Ami meg a benzint illeti, hát én is meglepődtem. Ezért is nyugtalanít a dolog...

2017. márc. 5. 21:17
 4/10 anonim ***** válasza:

#3


Mondjuk én az ilyen hektikus viselkedés hatására hamar eltávolítanám az életteremből. Nincs nekem idegem egy elmebajos psycho viselkedéséhez, elég nekem a sajátom.

2017. márc. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszadó


Köszi szépen, hogy megosztottad velünk ezt az információt, sajnos az, hogy te mit tennél, számomra teljesen használhatatlan információ.

Sőt! Bolond lennék, ha követném a példádat. Elvégre egy autót sem adsz el csak azért, mert tönkrement az ablaktörlő? Vagy egy kisbabát sem raknak utcára, mert büdöset kakil?


KIZÁRÓLAG HÖLGYEK VÁLASZÁT VÁROM A KÉRDÉSRE. KÖSZÖNÖM!

2017. márc. 5. 21:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, és elég rosszul látod, mert nő vagyok :D és néha még saját magamat sem értem...nekem ennyire ingatag egyik percben ilyen a másikban meg pont az ellentéte hangulatom egyébként a menstruációm első két napján szokott lenni :D
2017. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#5


Vagy amit kapsz.


Kellemes idegeskedést kívánok, mert ez jobb nem lesz. Majd csak megeszi az életed mikor papucsként kúszol a lábai előtt ő meg játsza a sértődött hercegnőt :D

2017. márc. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

megint az első vagyok, és bocsi az OFF miatt, de ezt muszáj...


Kedves #7!

Te egy 2 éves párkapcsolatból kiemelt kb 5 perces jelenet alapján meg tudod mondani, hogy milyen lesz a kapcsolatuk évek múlva? Valami jós vagy, vagy mi a szösz? Azért mert esetleg a Te életed, vagy egy ismerősödé így alakult nem mindenkire ez a sors vár ám...

2017. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8


Szerinted ez egy normális viselkedés volt? Nem, ahogy ránézésre az sem véletlen, hogy nem ének együtt. Itt valami van a háttérben amit ha nem derít fel a kérdező, akkor itt vagy megcsalás lesz, vagy alá-fölé rendeltségi viszony ahol ő lesz a papucs.

2017. márc. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagyok, tele furcsasággal de ezt még én sem értem!

Mond meg neki szépen, hogy furcsállod ezt a viselkedést, kérd meg, hogy magyarázza meg mit miért tett, mert tisztán szeretnél látni és megszeretnéd érteni őt. Ne kérdőrevonóan! Lássa, hogy tényleg érdekel téged és aggódsz, figyelsz rá!

Az is simán lehet, hogy arra várt, hogy leteperd és a kocsiban csináljátok. Én olyankor szoktam kissé ingerült lenni ha a párom nem érti az amúgy egyértelmü célzásaim.

2017. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!