Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolati probléma?

Figyelt kérdés
Távkapcsolatban vagyunk a barátommal (21/F( elejen minden jó volt, igaz csak 2 hónapja vagyunk együtt, de aztán mikor találkozunk nincs semmi probléma, facebookon annal inkabb....szabalyosan látom hogy nincs kedve írni, beszélni. Haza ér melóból és fáradt megy aludni 14 órákat.... inkább minthogy velem a barátnőjével beszélgetni vagy találna valami elfoglaltságot és ez után is képes "fáradtnak lenni"....szerintetek ez mi? segítsetek légyszives :O :/

2017. márc. 5. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez kicsit erdekes ha napi szinten 14 orakat alszik az ember ha faradt is :D en azt gondolom nincs ertelme belevagni tavkapcsolatba ha csak 2 honapja vagytok egyutt. (persze mindenki maga donti el) probald megbeszelni vele szemelyesen:)
2017. márc. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk te sem vakarnád otthon, hanem lehúznál mondjuk 8--9-10 órát fűtésszerelőként, vagy nehéz fizikai munkáskért, rájönnél, hogy bizony elkélhet az a 10+ óra alvás mellette.
2017. márc. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én sem vakarom otthon mivel egyetemre járok :) Szóval én is letudom magam mivel foglalkozni mégis meglehet oldani mindnt ha akarjuk :) szerintem
2017. márc. 6. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!