Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok a stressz és a páromon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok a stressz és a páromon töltöm ki?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben elég sokat stresszelek és sajnos sokszor a páromra vetítem ezt ki.

Jelenleg itthon vagyok (nemrég szűnt meg a munkaviszonyom) párom pedig rengeteget dolgozik.

Állandóan jár az agyam, bosszant, hogy nem tudok elhelyezkedni stb egyszóval most sok minden kiakaszt.

És kezdem ezt a páromon kitölteni. Ha valamit más szóval mond mint előtte akkor már ugrok, belekötök.

Tudom jól, hogy ez a legrosszabb amit csinálok. Sokszor próbálom visszafogni magam, de nem mindig megy. Annyira összejött most minden, hogy a kés élén táncolok idegileg.

Mit tudok ezzel kezdeni?

Mit csináljak, hogy jobb legyen?


Nem akarom itthon is bosszantani, elég neki ami a munkahelyén van. :(



2017. febr. 25. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Mit lehet erre mondani? Ragaszd le a szádat!
2017. febr. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nyugtató tea, Valeriana Relax vagy hasonló: kezdődő depressziód lehet.

Aztán pedig önuralom, önuralom, és még több önuralom! Tudatosan viselkedj vele másképp!

Pl. írj neki egy kis levélkét, hogy mennyire hálás vagy, hogy most is melletted áll, és elviseli a hisztidet. Hátha írásban könnyebb.

Mikor borul a bili, akkor inkább menj sétálni.

2017. febr. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szexeljetek sokat....jobb mint a macskagyökér tea.
2017. febr. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Jo, akkor döntsd el, hogy párkapcsolatot akarsz, vagy baromságon hisztizni, mert elöbb-utobb ráun a párod és kidob mint macskát szarni.

Nekem nem kéne olyan barát"nö, aki rajtam vezeti le a feszkot.

2017. febr. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!