Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges hogy tényleg veglegesen eszhez tert a baratom?

Figyelt kérdés

21 eves lany vagyok, a baratom 22 eves.

Mar lassan 6 eve annak, hogy osszejottunk. Mindenki mondta (kozos barati tarsasag) hogy latszik abbol ahogy a baratom rolam beszel meg ram nez, hogy en vagyok neki az igazi. Minden rendben volt olyan 2-3evvel ezelottig.

Letoltotte a LoL-t es az ido mulasaval egyre jobban belebuzult, engem pedig elhanyagolt. En egy jo ideig probalkoztam menteni a kapcsolatot, de ot egyaltalan nem erdekelte. Mindig en mentem at hozza, foztem sutottem neki a kedvenceit, ennek ellenere kb annyi volt az egyutt toltott idő hogy megettuk amit csináltam es aludtunk, masnap jonnom kellett haza. Vgay ha maradtam estig fekudtem egyedul az agyon mig o kockult. Sokat veszekedtem, könyörögtem, nem igazan hatotta meg. Nem szakitottam vele, nem is tudtam volna mert ígyis nagyon szerettem es ragaszkodtam hozza, de tavaly ev eleje korul eldontottem, hogy masik varosba megyek egyetemre es ugyse fogja kibirni a kapcsolat (nyilván mert mar nem is volt semmilyen kapcsolat szinte). Utana lassan csak akkor hivott at, kb. heti 1-2 alkalommal (pedig nagyon kozel lakunk), amikor szexre volt szuksege, nekem meg így nem volt kedvem hozzá, hogy csak arra tart, hogy 2 jatek között legyen kibe üríteni. Igazabol sejtettem hogy ez igy nem fog sokaig menni megcsalas nelkul, de nem akartam tudomast venni rola. A tanulasba fektettem minden idomet es energiamat (emelt erettsegikre). Februar korul egy hazibulin ott volt egy csaj, akin a tarsasagunk (szingli) fiu tagjai szinte mind atmentek. Nem nez ki jol, meg elég butacska lanyrol van szo, viszont nagyon konnyen kapható volt es ezt a baratom is tudta. Ott a bulin nem tortent semmi, utana bejelolte es beszelgetni kezdtek facen, OLYAN kepeket kuldtek egymásnak a saját ... nemi szervukrol, foleg a baratom kerlelte a csajt, hogy kuldjon neki. Az meg meg is tette, kozben be volt szarva rendesen, hogy kitudodik a dolog, es megverem (?), a barátom meg csak nyugtatta hogy en mar ugyse szeretem ot es ezert nem fekszem le vele (de elmondasa szerint o attol meg ekozben is szeretett engem...). Igazából ez par hetig ment igy, mire lebukott, aprilis korul. Nem talalkoztak egyszer sem, meg nem tortent semmi konkret koztuk de azert total kiborultam. Tehat tulajdonkeppen nem csalt meg testileg es érzelmileg sem, de azert meg mégis megcsalt. Az érettségik se sikerultek ugy ahogy szerettem volna, igy az egyetemnek nalam is lőttek.

Mi a szakitas szélére kerultunk, de 1-2 het mosolyszunet utan átbeszéltük a dolgot es azt, hogy megprobalok szemet hunyni a tortentek felett. Kb. 2-3 hétig jol alakultak a dolgok, de a jatekrol sehogysem ment a leszokas. Igy vegul nyaron szakitott velem, mert hogy neki nincs kedve egy kapcsolathoz, csak a jatekhoz. Amugy sajnaltam mert az egyetemet is otthagyta es en semmikepp nem akartam hogy emiatt elb*ssza az eletet, de muszaj voltam elfogadni, hogy kidobott. Masfel het mulva egy hazibulin osszegabalyodtunk es nagyon reszegen megbeszeltuk hogy megprobaljuk ujra. Ez se tartott sokaig, 2-3 honap volt, a problemakat nem beszeltuk meg mert nem fogta fel hogy ez igy nem normális, ez betegség (voltak jo idoszakok is pl. sokat jartunk egyutt kirandulni, nyaralni de mikor hazaertunk minden visszatert a maga szörnyű medrébe..).

Vegul en mondtam meg novemberben, hogy ez igy tenyleg nem megy nekem, beleorulok, tonkremegyek idegileg.. es ismet szakítottunk. Baromira fajt de nem is kerlelt, csak elengedett es kesz. Onnantol masfel honapig nem beszeltunk. Probalt csajozgatni egy ideig, de nem igazan jott neki ossze semmi komoly (bar gondolom nem is akarta) igy felhagyott vele es kockulta tovabb az életét.

Vegul megkeresett, es elmondta, hogy mostmar utolag latja, hogy teljesen el volt borulva az agya es nem is érti, hogy csinalhatta ezt velem, és hogy tudja hogy nem kellene megint osszejonnunk, mert sokkal jobbat erdemlek nala, es sok hulyeseget elkovetett ellenem, megertene ha a jovoben a fejehez vagnam allandoan. Nekem nagy megkonnyebbules volt, hogy vegre ujra lehetett vele emberi hangnemben beszelni es igy par napig csak beszélgettünk kettőnkről, hogy mik voltak a hibak mit kellett volna maskent stb.

Jol ereztuk magunkat egyutt, es mivel nem csak pillanatnyi fellangolasnak lattam, hanem komolynak tűnt a megbanasa es a tiszta elet felé való elkotelezettsege, igy kozos megegyezes alapjan ujra megprobaltuk. Ez volt 3 honapja, es működik, figyel rám, programokat szervez, kedveskedik, nem kockul, majdnem minden napot egyutt toltunk es tervezzuk a jövőt. Egyetemre is jelentkezett újra, dolgozik.

Szerintetek ez túl szép hogy igaz legyen, vagy lehetseges hogy a jatekfuggoseg miatt nem volt önmaga ebben az 1-2 évben? Mert en szerelmes vagyok belé, és nem akarok senki mást es ezzel ő is így van.

Sajnos amig probaltam megoldast talalni a dologra, egyetlen sikersztorit sem olvastam ezzel kapcsolatban, igy elegge szkeptikus vagyok. Bízhatok abban, hogy ez végleges?

Légyszi amiatt ne bantsatok, hogy ennyiszer megbocsatottam neki, tudom, hogy lehetne tobb onbecsulesem, de nagyon szeretem őt. Elore is koszonom szépen a válaszokat. Meg azt is hogy elolvastatok:)


2017. márc. 6. 01:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő. De a lényeg, hogy most ne aggódj. Örülj, hogy jó. Be is nézzétek mutogassatok vissza. Bízva élj előre. És aztán úgyis meghalsz.
2017. márc. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nyílván van,hogy az ember rájön,ha hülyeséget csinál,lehet ez az állapot végleges.Engem jobban zavar két dolog.Az egyik,hogy 1-2 évig ez nem jutott el az agyáig,a másik meg a fotóküldözgetés,ugyanis az írásból úgy éreztem,hogy ő volt a távolságtartó,miatta nem működtek a dolgok.
2017. márc. 6. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen pozitív tapasztalatom, bár ott nem durvultak el így a dolgok közel sem. Egyszerűen csak nonstop játszott, és hiába mondtam neki bármit, semmi nem hatott. Szintén érettségi időszak, bár azóta eltelt több, mint 10 év.

Lényeg a lényeg, hogy sosem értette, mi a bajom, majd egyszer csak egy kifakadasomat megértette, és utána minden visszaállt a régibe. Letörölte a játékot, pedig mondtam neki, nem kell, nem baj ha néha játszik. De neki így könnyebb volt. Utána még éveket töltöttünk együtt boldogságban.

2017. márc. 6. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
De ott nem volt ennyire érdektelen,mint itt a leírásban.Nekem a legjobb barátom így szokott le a játékgépről,a barátnője miatt.
2017. márc. 6. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Megér még egy próbát. Bár én nem bocsátottam volna meg neki ennyiszer.
2017. márc. 6. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ő inkàbb a jàtékfüggőségbe menekült minthogy megbeszélte volna veled a dolgokat !A leirasodban az jön le hogy a pàrod érdektelené vâlt valamiért iràntad és nem hitt a kapcsolatotokban !Egyetemet otthagyta gondolom te nem otthagyni akartad hanem nem vettek fel sztem elkönyvelte magàban a dolgokat hogy te ugy is lefogsz lépni g marad és szakitotok és te nem szereted őt !Nem làtta hogy te próbàlkozol és ennek ellenére meg is akartad menteni a kapcsolatot ami persze sikerült de sztem bízz benne sztem észhez tért és màsr làssa hogy ő milyen hülyeségeket csinàlt !Mondjuk én sem adtam volna neki ennyi lehetősêget még ha meg is bânta ha dobnak akkor tovàbb lépek !
2017. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy megváltozott és tényleg belátta, hogy hülyeséget csinált, de az is lehet, hogy ez csak átmeneti állapot. Mindenesetre, ha úgy érzed ez most jó és jól érzed magad vele, akkor szerintem egyelőre ne foglalkozz ezzel, viszont én a helyedben kicsit visszavennék a tempóból és csak akkor kezdenék el tervezgetni hosszabb távra, ha már tényleg bizonyított. Ezzel engem és a kapcsolatot teljesen lerombolt volna és nem tudnám ott folytatni ahol abbahagytuk, mindent, de legfőképp a bizalmamat újra fel kellene építenie.
2017. márc. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Csak egy megjegyzés: rohadt szánalmas ez, hogy ma csomó helyről hallom azt, hogy nincsenek megdugva a barátnők, mert a hülye pasijuk a számítógéppel játszik. Ez rohadt komoly kortünet azért.
2017. máj. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!