Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom elmondta hogy felesege van, mit csinaljak?

Figyelt kérdés
Szoval a baratom 26 eves en pedig 19, tavkapcsunk van oktobertol,viszont mar talalkoztunk..2 napja valahogy rabukkantam az instajara,amirol nem tudtam viszont szerintem o sem mert full ures:D aztan lattam hogy megvan jelolve valami kepen,amin reggeli volt hashtagekkel irva hogy, when ur hubby makes breakfast (amikor a ferjed reggelit csinal),eloszor azt hittem hogy a lakotarsa irta hulyesegbol. Aztan ramentem az illeto profiljara. Leirasba a neve volt csak,semmi mas: Christina. nezegettem a kepeit,amin a baratom cicaja volt,az osszes kepe a cicarol volt hogy my baby meg ilyenek. Ra kerdeztem a baratomnal, hogy ki az a Christina amire o azzal valaszolt hogy honnan ismerem,mondtam hogy nem az a lenyeg,mondja hogy ki o,mire azt irta: A lany akit elvettem felesegul. En eloszor ilyen tiszta sokkos allapotban nevetni kezdtem,hogy biztos csak hulyeskedik. De nem. Es most akarhanyszor ra gondolok,ami allandoan van mivel nem is tudok masra gondolni, elkezd a hasam fajni aztan hanyingerem lesz meg remegni kezd az egesz testem. Nem tudom mit csinaljak,meg mindig szeretem es nem akarom ot elvesziteni.

2017. márc. 2. 09:04
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom mit csinaljak,meg mindig szeretem es nem akarom ot elvesziteni."

"A baratom elmondta hogy felesege van, mit csinaljak?"

pedig elég egyszerű a képlet...nem tudtál róla, sumákolt, ki tudja még melletted hány "távkapcsolata" van...

a helyedben elfelejteném ezt a hűtlen barmot...


24F

2017. márc. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim válasza:
100%

Hű. Szerintem inkább próbálj tovább lépni.

Nem szerencsés nős pasival kezdeni.

Mert általában ilyen esetekben mindig a feleség nyer. Másrészt pedig,ez a feleséggel szemben is szemétség.

Főleg, hogy ha ilyen fizikai tüneteket produkál , mérlegelned kéne, hogy neked ez mennyire jó :/

2017. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

5 hónapos távkapcsolat...mit csinálj? Semmit!

Eleve halott ügy volt!

19 évesen nincs egy épkézláb,férfianyag melletted,akivel lehet ismerkedni személyesen?

2017. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Felesége van, így jobban jársz, ha elfelejted...egyébként is, ahogy az első is írja, egy görény a pasi, ki tudja hány nővel kavar.
2017. márc. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
19 vagy,ő 26.Jó nagy adag vaj volt a füle mögött.Arcátlanul odavágta hogy a nő,akit elvett.Sztem nem is akart semmi komolyat tőled.Csak egy kis felrelepesnek tűnik.Egy kis szemét,hagyjad.
2017. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
80%
Azert mert egyszer kiutaztatott magahoz, es megdugott, meg neha beszelget veled, az meg nem lesz tavkapcsolat. Valoszinuleg minden honapra jut egy ujabb tinilanyka, mikozben a felesege meg eszi a hubby-made reggeliket a kozos agyukban. Teljesen felejtos ez a dolog.
2017. márc. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
33%
Basszus, ha ez igaz, keresek én is egy ilyen csajt, akit másik nő mellett lehet...
2017. márc. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Nem dugott meg :)
2017. márc. 2. 09:34
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem.volt szex akkor hogyan lehetne a baratod,es tavkapcsolat???
2017. márc. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Tehat 5 honap alatt egyszer talalkoztal valakivel, azonkivul beszelgettetek, majd a "nyomozas utan" a pasi annyit mondott, hogy a "no, akit elvettem felesegul"... viccen kivul, szerintem itt egyedul te gondoltad azt, hogy ti egymassal kapcsolatban eltek.
2017. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!