Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondja ezt a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja ezt a barátom mindig, talán célozgatna?

Figyelt kérdés

3 és féléve vagyunk együtt a barátommal. Összeköltözést még nem nagyon tervezünk, neki van melója, de nekem még nincs...

Eljegyzést se tervezzük stb...


Nos, mindig mondogatja nekem, hogy elég fiatalon (20 évesen) jöttünk össze és nem mennek a dolgok könnyen...ugye főiskolások voltunk, sokat kell várni az összeköltözésre + meg kell teremteni a biztos anyagi háttért...


Nekem az fáj mikor mondja, hogy pl ha 33 éves lenne és lenne egy fiatalabb pl 23 éves barátnője, akkor sokkal könnyebb lenne minden, mert lenne biztos anyagi háttere is...aztán mondja hogy akkor már fél év után összeköltöznének, majd eljegyzés...és nem kéne sokat várni mindenre...


Én nekem ez rosszul esik, félek hogy későbbiekben leakar cserélni fiatalabbra...mindig ezt mondja, nem értem miért célozgat ezzel vagy mire érti ezt.....


Szerintettek?

mindketten 24 évesek vagyunk



2017. márc. 6. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem uralkodási/felsőbbrendű vágyalmai vannak.

Hogy irányíthasson, hogy valóban ő legyen az alfa a családban.

Nem minden kapcsolat marad már meg a mai világban.

Lehet, hogy rá jött, hogy ő még élni akar. Ezért sem erőlteti azt, hogy veled összeköltözzön.

Én sose hagynám ott akit szeretek.

De olyan már nem lesz... aki nem engem szeretne.

2017. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tőle kérdezd meg, hogy mi a gond.

De lehet, hogy le akar cserélni fiatalabb husira.

2017. márc. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%
Semmi célozgatás nincs benne, csak 33 évesen már számításai szerint tartana ott, hogy van saját lakása, van pénze eljegyzési gyűrűre, esküvőre, stb, így pedig sokkal nehezebben alakul minden.
2017. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Nekem az fáj mikor mondja, hogy pl ha 33 éves lenne és lenne egy fiatalabb pl 23 éves barátnője, akkor sokkal könnyebb lenne minden, mert lenne biztos anyagi háttere is...aztán mondja hogy akkor már fél év után összeköltöznének, majd eljegyzés...és nem kéne sokat várni mindenre... "


Hát, ha nekem ilyet mondana a barátom, elhagynám.

2017. márc. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hm köszönöm a válaszokat, maradtam bizonytalan :(
2017. márc. 8. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd már ott azt a gyökeret, istenem!
2017. márc. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!