Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A férjemmel szeretnénk kisbabát, lassan egy éve "próbálkozunk",de azt inkább nem nevezném próbálkozásnak,mivel szinte már csak havonta vagyunk együtt és ez engem nagyon zavar. Ő jobban vágyik gyerekre,mert közel van már a 40-hez,én még csak 29 vagyok. De így hogy lesz gyerek? Én szeretném mindig, de sokszor ráhagyom,mert fáradt,de a telefont nyomkodni nem fáradt,meg a tv-t nézni. Persze mindig akkor jön rá,amikor nem lehet. Járok orvoshoz, hogy vajon miért nem esek teherbe még, meg aztán évek óta nyösztetem, hogy szabadna már neki is kivizsgáltatnia magát. Cigi,energiaital,stressz... mind jelen van nála és félek, hogy miatta nem sikerül, mert nálam minden rendben a vizsgálatok alapján. A dokim rám parancsolt, hogy a férjem következik, nekem a következő lépés a petevezeték átjárhatósági, de csak akkor ha a férjem papírjait megmutatom neki,az alapján dönti el, hogy kell-e vagy nem.

Idáig mindig a munkára fogta, hogy nem tud elmenni, félek, hogy ezután is.

Sose lesz így gyerekünk, de ő minden áron erőlteti, holott szinte semmi erőfeszítést sem tesz meg érte. Néha legszívesebben elválnék vagy szeretőt tartanék, de nem teszem meg, mert nem érdemli meg.

Rengetegszer összevesztem már vele, hogy változtassunk, nem lesz ez így jó, látszólag azt mutatja, hogy rendben, de gyakorlatilag sz@rik rá. Mit csináljak vele?


2017. márc. 7. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Több mint 10 évvel idősebb nálad, cigizik, telefonfüggő, havonta egy menetre képes, a gyerekvállalást nem veszi komolyan. Miért vagy még vele?
2017. márc. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pontosítok, 37 éves egyébként. (Azt írtam, hogy közel 40.)

Azért mentem hozzá, mert szeretem, ő is szeret, jó humorú, dolgozik, alapból jól megvagyunk, csak a komolyabb dolgokban vmiért ilyen érdekes. Mondom neki a magamét, bambul rám, vagy összeveszünk, vagy vitatkozunk, érvel a kifogásaival stb... szóval nehéz ügy.

2017. márc. 7. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó humorú, kedves, bla-bla-bla... Ez elég egy kapcsolathoz a tizenéveseknek. Szerintem pont ott dől el, felnőtt-e valaki, amikor a komolyabb dolgokban is biztos pont a másik életében. Jól tudja, hogy gyereket szeretnél, de ő havi egyszer bújik veled ágyba. Nem partner. Te elmész orvosi vizsgálatra, hogy kizárd a szervi okot, ő nem megy. Nem pertner. Neked lenne kedved hancúrozni, ő a telefonját nyomkodja. Nem partner. Te magad írod, hogy szarik arra, amit mondasz. Szerintem elég egyértelmű, mi a teendő.
2017. márc. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ennyit nem képes megtenni a gyerekért, akkor ne várj tőle sokat. Én még úgyis elmentem vizsgálatra, hogy tudtuk a feleségemnek van hormonális problémája. Ugyan a véletlenen múlott, de természetes úton összejött 2 gyerek. 37F
2017. márc. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!