Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan fiú/lány, aki itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú/lány, aki itt szerzett magának önbizalmat?

Figyelt kérdés

Nagyon kritikus vagyok magammal szemben, és a párom ritkán dicsér, ezért jól esik ha itt kapok bókokat, bátorítást, ami önbizalmat növel.

Nem küldtem senkinek sem képet, csak beszélgetek mégis jól esnek priviben a vélemények.

Más is van ezzel így?


2017. márc. 8. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Teszek én magasról mások véleményére. Ha a páromtól nem kapom meg amit akarok, akkor keresek olyan párt, akitől igen. De nem fogom az egomat fényeztetni vadidegenekkel.
2017. márc. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát ha ezen a prolioldalon kellene "önbizalmat" szerezni akkor már késő.....
2017. márc. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lányok mindegyike, mert amint kiderül, hogy nők 10000-an írnak rájuk


Fiúk egyike sem, mert itt csak olyan fiúkkal találkoznak, akik győzködik őket, hogy minden nő hülye, csak a pénzre mennek, esélyük sincs, minden nőt égetni kellene. Így aztán még jobban beborulnak

2017. márc. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Itt? Még a maradék életkedvem is elmegy. Remélem igaz az, hogy csupán 4-5 nerd szórakozik itt és nem reprezentatív ami itt megy.


És nem csak a nőgyűlölő srácokra gondolok, hanem a szándékosan idegesítő, hisztis-akaratos nő paródiájaként megjelent női kommentelőkre is (Napsugárdoll...)

2017. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én igen, közvetetten. Innen származik az első normális, komoly kapcsolatom, a barátom pedig imád engem, így ettől nőtt az önbizalmam.
2017. márc. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem az itteni (értsd: bármilyen, "netes") világ bármit is ad, az kizárólag virtuális dolog lehet. Így az itt szerzett önbizalom is erőteljesen idézőjelbe tehető.


Ami igazi, az meg hát igazi, no.

2017. márc. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!