Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tartsam alacsonyan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tartsam alacsonyan és sérülten az önbizalmát?

Figyelt kérdés

Nem vagyok jó pasi, csodálom, hogy kb. 100 próbálkozásom közül egyből lett kapcsolat. És ez is azért jött össze, mert a barátnőm visszahúzódó, és semmi önbizalma nincs, ezért még az én érdeklődésemnek is örül.

Viszont kezd kinyílni, egyre többet ad az öltözködésre, és egyre többeket érdekel. Kezd megjönni az önbizalma is, ami nekem r$ohadtul nem jó. Próbálom kritizálni meg minden, de szerintem nem fog sokáig működni.

Szeretném ha az a törékeny, aranyosan béna csaj maradna, és babusgathatnám, lehetnék élete férfija, szeretgetni akarom...

Ötletek?



2014. jún. 27. 15:45
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
92%
te beteg vagy
2014. jún. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%

Te is adj magadra többet.

Meg van oldva.

2014. jún. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Jaa kritizáld,meg csesztesd,majd otthagy. Gondolkozz már,de most komolyan. Talán szeresd,és legyél olyan aki megérdemli,h viszont szeressék. Ilyen hozzáállással te fogod elüldözni.
2014. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
zsákban a helyed..
2014. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Esetleg a pozitív folyamat leállítása helyett beindíthatnál még egyet, és te is kinyílhatnál, adhatnál magadra stb.


Egyébként nem így leszel élete férfija senkinek sem. Szerinted ha kritizálod, ő meg másoktól megkapja mindazt az elismerést, megbecsülést, amire vágyik (amire minden nő vágyik), akkor meddig lesz melletted? Ha épp te leszel az egyetlen, aki bántja, megalázza, visszahúzza?

2014. jún. 27. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Röviden és tömören: szánalmas vagy. Nem azért fog elhagyni, mert megjön az önbizalma és több pasit érdekel, hanem mert uralkodni akarsz felette, és ráadásban még kritizálod is, csak hogy véletlenül se érezze jól magát a bőrében. Az ilyen nem érdemel barátnőt, meg fogod érdemelni, ha elhagy.
2014. jún. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
97%

ha egyszer megtalállak, megöllek

23/F

2014. jún. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Egy szemét rohadt szr alak vagy. Egy utolsó senkiházi. Az ilyenek bsszák el a nők önbizalmát akár egy életre is.


A legaljasabb dolog az, amit te elkövetsz. Életed végéig verném a fejedet a falba, de előtte még kitaposnám belőled a szrt, pedig kibszott nyugodt lélek vagyok és egyébként pacifista és liberális.

2014. jún. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

na ezt most azonnal hagyd abba

ha kritizálod, pont azért fog elhagyni

hagy érezze magát jól és magabiztosnak, attól még nem fog mást keresni

2014. jún. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Janka90 válasza:

Szerintem, ha tudják, vigyék! Minél hamarabb!


Ne csodálkozz, hogy változik, ez így természetes, alakul a személyisége. Azon dolgozz, hogy segíts neki ebben. Ha okos, akkor tudni fogja, hogy mennyit köszönhet Neked, és ez elegendő, hogy Te lehessél "élete férfija".

2014. jún. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!