Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak ha már nem tekint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak ha már nem tekint rám lányként?

Figyelt kérdés

A párom az elmúlt legalább 2 évben már nem bókol, nem kedveskedik, még csak szavakban sem, mert nem várom el, hogy vegyen akármit is.

Kevés a szex is és rossz, mert az én vágyaim sosem teljesülnek, annak ellenére, hogy elmondtam már neki legalább 100x.

Alig érünk egymáshoz, ölelés, puszi már csak akkor van ha elbúcsúzunk egymástól. Úgy érzem, hogy csak egy haverja vagyok, akivel filmezik, eszik és alszik.

Nem érzem, hogy úgy tekintene már rám mint arra a lányra, akibe szerelmes lett és akit mindenáron meg akart hódítani, már csak nem is tisztel.

Mindenbe beleiszik, beleeszik mielőtt odaadja, nem gondol rám még nagyobb alkalmakkor sem, pedig én mindig igyekszem neki kimutatni a létező összes formában, hogy figyelek rá.

Segítek is neki minden téren ha szüksége van rá.


Léteznek még egyáltalán olyan fiúk, akik nem csak a saját maguk hasznát és örömét látják egy kapcsolatban, és azzal a lánnyal akit választottak, évek múltán is képesek úgy bánni, hogy közben tudják elveszíthetik őt?


2017. márc. 9. 10:45
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy miért vártál két évet ezzel? Ülj és beszéljétek meg, hogy "Édesem, észrevettem, hogy mostanság csökkent az intimitás, látom, hogy nem tisztelsz, nem szeretsz. Mit gondolsz, mi lehet ennek az oka, mi az ami megváltozott?" Gondoljátok át, tudtok-e ezen változtatni, illetve megéri-e nektek, hogy rendbe tegyétek. Ha nem, akkor nincs értelme vegetálni, keressetek olyat, aki mellett boldogok maradtok.
2017. márc. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Letezik olyan srac nyugi, ha nem erzed jol magadat akkor szakits.
2017. márc. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ne ragadj bele egy ilyen posványba, ha úgy érzed, nem jó neked ez az egész, állja a sarkadra és ha úgy alakul, lépd meg a szakítást, vagy legalábbis szellőztesd meg neki, hátha észbe kap, hogy elveszíthet. Az ilyenek azt hiszik, magukhoz láncoltak, már az övék vagy, úgysem fogod őket elhagyni. Természetes, hogy nőnek akarod magad érezni, kell a törődés, és úgy néz ki, ezt már másnál kell, hogy keresd. Merj lépni, hajrá.
2017. márc. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!