Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak vele?

Figyelt kérdés

Ossze jöttem egy lánnyal. Egy hónapja vagyunk egyutt , rogton feltűnt ez a ,, ki ha en nem " stílusa . Nem vagyunk fiatalok, én 24 ő 21. Akármikor beszélünk vagy találkozunk , mindig azt erzem rajta , hogy egy nagyképű arrogáns bunko módjára viselkedik , mert nem szólok érte .. valahogy kinottem ebből a korszakból . Volt egy lany akivel egyutt éltem, o viselkedett igy mikor mar a véget húztuk . Szakítottam is vele. Na szóval hogy értsetek :

Nem jön oda hozzam, értem ez alatt a puszikat , öleléseket . En adjak meg neki mindent , vagyis ezt elvárja . Tehát ha elképzeltek egy elkényeztetett k...rvat aki játszik a pincsi palijaval akkor o pont ilyen .

Mai sztori :


Valentin nap, aludjunk egyutt , romantika stb. Aztán mar a haza úton egy savanyú undok p...csa volt, aki megpróbált papucskent kezelni . Hazajöttünk, átadom a virágot , meglepit stb . Egy erőltetett ( most megmutatom milyen érzéketlen vagyok ) mosoly utan egy ari vagy köszit kaptam . Mivel sok mindenen átmentem ilyen téren (voltam papucs , dobtak ki) illetve éltem is novel 4 évig ezért tudom :


Vagy van valakije vagy nincs de nem is en leszek az aki lesz neki.


Gondoltam ezt megbeszélem vele es rövidre zárom ma ezt a majdnem egy hónapot .


A kérdésem ; hogyan kezeljem ezt holnap , hogy a férfiasságom megmaradjon .


Zarro sorok;

Legszívesebben hozza b..nam a virágot meg a csokit aztán kiraknam mint macskát sz..ni


#tokeletesvalentinever


2017. febr. 14. 22:10
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Ja a folyamatos telefon nyomkodas miközben beszélek hozza illetve a ,, beszéljük meg ezt most " felszolitasomra befordult a fal fele dolgokat kihagytam
2017. febr. 14. 22:11
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi tart vissza? Fejtsd ki neki, hoy neked nincs szukseged egy ilyen elkenyesztetett kis csitrire.
2017. febr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első jól mondja. Csak mondd meg neki őszintén, nem kell finomkodni.

Mondd el neki mi a problémád, és hogy nem akarod folytatni.

2017. febr. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Dobd ki a fenebe,majd megbecsul mas.

En meg ugymond "kislanyka"vagyok a 19 evemmel,de ennyire gyerekes viselkedesem nincs.

2017. febr. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen ! Valószínű igy is lesz , viszont tényleg érdekelne miert ilyen velem ? Most az a baja hogy fáradt es en nem nézem el neki ezt
2017. febr. 14. 22:28
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te szereted jobban őt és te szendvedsz jobban ezàltal ő csak ki hasznàlja a helyzetet és hogy te ilyen figyelmes vagy vele!Ha kidobod nem fogsz vesziteni vele sokat !Az ilyen nők ha már nincs szügsége a partnerére dobni fogja ha a helyzet hozza pl elutazás suli egyetem vagy bàrmi !Nem fog kötődni hozzàd sztem most sem kötődik !
2017. febr. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Na mesélj, mi volt?
2017. febr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

1honapig mégis papucsot játszottál és jó volt a csaj. Pedig alapbol ilyen,biztos látszott az elején is.

Írd meg neki hogy vége,hanyagoljuk egymást. Ennyi.

n25

2017. febr. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Elaludt , aztán en is . Most felébredtem ott hagytam had aludjon . Bementem a szobába pár ruhaert, megebredt . Kérdezem tőle ,hogy jol aludtal ? Válasz :

Nem hiszem el hogy megint felebresztesz..


Na egyenlőre ennyi. Ha felébredt akkor majd meglátjuk . En nem fogok neki jopofizni az biztos

2017. febr. 15. 08:52
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Ez alapján nekem a barátnőd nem tűnik se hisztisnek, se pi**-nak, viszont totál más a szeretetnyelvetek. Te elvárod a dicsérő szót, ő neki meg más fontos. Nincs ezzel semmi baj, én is jártam már így emberrel, és nem csoda, hogy ellenszenvet vált ki. De akkor váljatok szét gyorsan és békében...
2017. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!