Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól értelmeztem, vagy én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sorsi31 kérdése:

Jól értelmeztem, vagy én vagyok hisztis? Többi lent.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Véleményekre lennék kíváncsi v.csak megerősítésre,hogy jól gondolom..

Adott egy pár hónapos távkapcsolat,bár lehet annak nem nevezném..amiben én mint nő soha nem kértem randit,egészen tegnapig..úgy gondoltam miért ne,hát ha már arra járok ahol lakik bekérdezem,h.találkozunk e?!erre a válasz:holnap nem jó szerintem,de majd írok!azt hozzáteszem utoljára egy hónappal volt ezelőtt találkozó..írtam neki,h.nincs időm beszélni olyannal akinek nincs ideje rám..mert zömében viberen beszélünk meg telefonon..meguntam őszintén ezt!úgy gondolom,h.ne akkor érjen rám,ha nem jön össze vmi más és az,ahogy válaszolt ezt szűrtem le!szerintem...h.nem lehet tudni..p asik??!Magyarán szakítottam..de azt hiszem jogos volt..persze erre már nem válaszolt!Ki mit csinálna,hogyan élné meg?


2017. márc. 10. 12:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Tök igazad van, bár én se nevezném szakításnak, mert nem s volt mit.

telefonon velem is beszélhetsz napi egy órát is akár....

2017. márc. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Kedves 10.nálunk sem ez volt az első, hogy mondtam, hogy akkor itt a pont a végén és mindig az volt, hogy utána keresett meg ilyenek, bár én soha nem hoztam fel, hogy miért nem találkozunk többet, mert elfogadtam, hogy dolgozik sokat és mindig mikor megbeszéltük, akkor találkoztunk.De most telt be a pohár, hogy arra nekem legyen időm, hogy a lelkét ápoljam, meg írjak órákon át, de találkozni meg mikor van rá lehetőség és még ő kérdezte mikor, akkor meg hát nem is tudja..szerinte..akkor én is azt mondom, hogy utilapu és keressen olyat, aki ezt hosszútávon elviseli egy 40-es pasitól..
2017. márc. 11. 08:51
 13/13 anonim ***** válasza:

Ja, hogy 40-es is, nem 16?

Akkor főleg kuka!

2017. márc. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!