Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megtudta, hogy szivbeteg vagyok most mit tegyek hogy ezt megbocsassa nekem?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan ket eve vagyok egyutt. En szivbeteg vagyok, rendszeresen jarok vizsgalatokra es most bekellett mennem az sztkba utana ugy volt talalkozom a baratommal majd mert moziba akartunk menni. De a baratom nem tud a szivbetegsegemrol. Bementem a gyogyszertarba is a maganorvosom adott receptet meg kellett meg verhigitot vagyis sincumart vennem. Meglepetesemre a baratom a kocsival eszre vett es kerdezte hogy mi van a szatyorban mik ezek a gyogyszerek? Soha eletemben nem ereztem annyira rosszul magamat. Levert a viz nagyon. Nem is akartam hazudni neki. Elmondtam hogy ezek az en gyogyszereim,mert szivbeteg vagyok. Eloszor nem hitte el es ketszer is megkerdezte,hogy "mivan"? Utana hosszabban beszeltem vele errol a kocsiban. De moziba nem mentunk utana. Haza mentunk. Kiszaltunk a kocsibol, felmentunk a lakasra es becsapta maga utan az ajtot. Hozzam sem szolt. Bocsanatot kertem tole, hiszen nem mondtam el neki,hogy szivbeteg vagyok, de ezzel lehet egyutt elni es nem akartam,hogy tudja van ez a betegsegem. Ez negy nappal ezelott volt. Azota persze nagyon sokat kerdezoskodik, de szomorunak latom es hatalmas feszultseg van koztunk. Bocsanatot kertem, de nem reagalt ra. Azt mondta nagyon haragszik es ezt meg nem emesztette meg.

Most mit mondjak neki,mit tegyek,hogy ne haragudjon ram? A kocsiban elfordult tolem es a szemet torolgette. Azt mondta duhos nagyon es csalodott. Szerintetek hogyan tehetnem ezt jova? Nagyon szeretjuk egymast, szerelmesek vagyunk egymasba. De errol nem beszeltem vele soha. Es most sokszor aggodalmaskodik. Tegnap pl a taskambol elokereste a gyogyszereimet es elolvasta a papirokat meh a leleteimet is. Gondosom eldugtam elole. De most mar tok felesleges. En azthittem hogy zavarni fogja,ha elmondom neki,hogy van ez a betegsegem. Az a baj,hogy lehet a agusztusban muteni fognak. Az lesz az elso mutetem. Es nagyon felek. Nagyon sajnalom,hogy nem mondtam el neki. Szerintetek meddig kell varnom,mit tegyek,hogy megbocsasson?


20 eves lany vagyok. A baratom 26 eves. Mar osszekoltoztunk. Mindketten dolgozunk. A szuleim Angliaba koltoztek. Igazabol csak a baratom van nekem. Senki mas rajta kivul.


L



2017. márc. 11. 07:17
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
94%
Akkor nem ártana elmondani, mert nem fog kibírni még egy titkolózást.
2017. márc. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Elmondom majd neki. Ha vegre megbocsajt majd es nem fog haragudni. Ha most mondanam neki akkor lehet csak ennel is jobban aggodna vagy megjobban haragudna mert nem szoltam neki a mutetrol.
2017. márc. 11. 08:02
 13/48 anonim ***** válasza:
100%
Szeret téged és félt, hogy elveszít. Ez nem hisztéria, egyszerűen sokként élte meg, emészti jelenleg, de meg fog lágyulni. Mindenkit lesokkolna ez, ha a szerelme betegeskedne. Sok sikert a műtéthez, minden rendben lesz, bízz a professzorban. :)
2017. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
100%
Valoszinuleg meg fog bocsajtani (aztan lesokkolod megint a mutettel), de ugyanakkor valoszinuleg arra is rajott, hogy te meg nagyon tini vagy es alkalmatlan a valodi felnott "partnersegre", ahol tenyleg segitetek egymasnak es tamogatjatok egymast. Teljesen megtorted a bizalmat a gyerekessegeddel.
2017. márc. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

Lehet ilyen szempontbol gyerekes volt a viselkedesem, de amugy a hetkoznapok soran szerintem nem vagyok az. Jarok suliba, dolgozok is mellette, szinte minden problemamat egyedul oldottam meg mindig. Senki nem segitett. Az apam testverenel eltem korabban. A szuleim kimentek kulfoldre mert apa ott dolgozik. 6 eve vannak kinnt. En itt marattam. Apam testvere nem igazan segitett nekem. Csak ugy eltunk egymas mellett mint ket idegen. Neha nagyon tanacstalan es ketsegbeesett voltam. Egyedul dontottem el,hogy hova megyek tovabb tanulni, onkenteskedni is jarok, dolgozok is, nekem pl nincsen sok korombeli baratom. A munkahelyemen szereztem eloszor tenylegesen baratokat, de a legtobb ott dolgozo idosebb nalam. Mindig megtalaltam veluk a kozos hangot. Es ha segitsegre szorulnek szamithatok rajuk. De boldogulok egyedul is. En azthittem jobb ha errol nem tud. Tudom hogy nem szabadott volna titkolnom ilyet. Sajnalom ami tortent.


Elmondom neki hogy muteni fognak. Csak megvarom amig kicsit megnyugszik.

2017. márc. 11. 08:18
 16/48 anonim ***** válasza:
94%
2 év alatt komolyan nem lehetett volna neki elmondani? Jogosan van kiakadva, már a kapcsolat elején tisztázni kell az ilyen dolgokat.
2017. márc. 11. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
64%

Korrekt leírás. Ez alapján megértem, pedig nem éltem veled x évet.

Arra kérnélek, ezután mondj el minden fontosat ahogy én is neked, és minden menne tovább.

2017. márc. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:

Szóval két éven át hazudsz a nagy szerelmednek, mert előtte volt egy hülye tahó?

És, a biztonság kedvéért most meg a műtétet hallgatod el?

Akkor majd mit mondasz? Sziget fesztiválra mész?

2017. márc. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 A kérdező kommentje:

Nem hazudoztam neki csak nem beszeltem a betegsegemrol. Ha korhazba kellett mennen akkor altalaban vagy nem tudott rola vagy kozben tenyleg mas dolgom is volt es csak azt emlitettem meg. Mint akkor ahogy tortent is.


Elmondom neki hogy muteni fognak. Csak ne most. Kicsit szeretnem ha megnyugodna es kevesebbet beszelnenk a betegsegemrol. Nagyon zavar,hogy belenyulkak a leleteimbe es azokat olvasgatja. Minden aprosagra ra kerdez es aggodik. Ha nem aggodna akkor jobban orulnek annak hogy erdekli mivan velem. De igy csak rossz errol beszelni vele es buntudatom van mar nagyon. Segitokesz es torodo amiert nagyon halas vagyok es ertekelem, de most pont azert nem szeretnem kozolni vele azonnal hogy mutetem lesz mert meg amugy en sem tudom hogy utana mi lesz meddig kell bennfekudnom felek attol a franya altatastol is. Nem szivesen traktalnam ezzel es tudom hogy ezzel nagy terhet raknek a vallara. Nagyon sajnalnam ha miattam kene aggodni. Csak szeretnem ha nem haragudna ram es megbocsajtana.

2017. márc. 11. 10:02
 20/48 icu75 ***** válasza:
54%

Nézd, ő szeret és félt téged, de sajnos a bizalma megrendült,mert egy ilyen fontos dolgot nem tudott rólad és nem is érti miért titkoltad. El kell mondanod, hogy azért mert az előző kapcsolatnál őszintén elmondtad,és az a fickó lelépett a közlés után. Amikor megismerted őt, megszeretted és féltél hogy őt is elvesztheted a betegség miatt.

Sajnos lehetnek benne is félelmek, mondjuk hogy tervezhet-e veled családot? Bizony le kell vele ülnöd és tabu/szégyenkezés nélkül őszintén megbeszélni vele, és biztatni hogy fedje fel az ezzel kapcsolatos félelmeit/kérdéseit.

Csak egy ilyen őszinte tisztázó beszélgetés oldhatja fel ezt a helyzetet.

2017. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!