Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megtudta, hogy szivbeteg vagyok most mit tegyek hogy ezt megbocsassa nekem?

Figyelt kérdés

A baratommal lassan ket eve vagyok egyutt. En szivbeteg vagyok, rendszeresen jarok vizsgalatokra es most bekellett mennem az sztkba utana ugy volt talalkozom a baratommal majd mert moziba akartunk menni. De a baratom nem tud a szivbetegsegemrol. Bementem a gyogyszertarba is a maganorvosom adott receptet meg kellett meg verhigitot vagyis sincumart vennem. Meglepetesemre a baratom a kocsival eszre vett es kerdezte hogy mi van a szatyorban mik ezek a gyogyszerek? Soha eletemben nem ereztem annyira rosszul magamat. Levert a viz nagyon. Nem is akartam hazudni neki. Elmondtam hogy ezek az en gyogyszereim,mert szivbeteg vagyok. Eloszor nem hitte el es ketszer is megkerdezte,hogy "mivan"? Utana hosszabban beszeltem vele errol a kocsiban. De moziba nem mentunk utana. Haza mentunk. Kiszaltunk a kocsibol, felmentunk a lakasra es becsapta maga utan az ajtot. Hozzam sem szolt. Bocsanatot kertem tole, hiszen nem mondtam el neki,hogy szivbeteg vagyok, de ezzel lehet egyutt elni es nem akartam,hogy tudja van ez a betegsegem. Ez negy nappal ezelott volt. Azota persze nagyon sokat kerdezoskodik, de szomorunak latom es hatalmas feszultseg van koztunk. Bocsanatot kertem, de nem reagalt ra. Azt mondta nagyon haragszik es ezt meg nem emesztette meg.

Most mit mondjak neki,mit tegyek,hogy ne haragudjon ram? A kocsiban elfordult tolem es a szemet torolgette. Azt mondta duhos nagyon es csalodott. Szerintetek hogyan tehetnem ezt jova? Nagyon szeretjuk egymast, szerelmesek vagyunk egymasba. De errol nem beszeltem vele soha. Es most sokszor aggodalmaskodik. Tegnap pl a taskambol elokereste a gyogyszereimet es elolvasta a papirokat meh a leleteimet is. Gondosom eldugtam elole. De most mar tok felesleges. En azthittem hogy zavarni fogja,ha elmondom neki,hogy van ez a betegsegem. Az a baj,hogy lehet a agusztusban muteni fognak. Az lesz az elso mutetem. Es nagyon felek. Nagyon sajnalom,hogy nem mondtam el neki. Szerintetek meddig kell varnom,mit tegyek,hogy megbocsasson?


20 eves lany vagyok. A baratom 26 eves. Mar osszekoltoztunk. Mindketten dolgozunk. A szuleim Angliaba koltoztek. Igazabol csak a baratom van nekem. Senki mas rajta kivul.


L



2017. márc. 11. 07:17
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
75%

Pont ilyenért szakítottam az exemmel, nem hazudott ő se ,csak nem mondott igazat, vagy hallgatott róla.

Aztán ki tudja mi minden másban nézett még hülyének?

Nem az eszedért szeret téged az a srác, meg nem is a jellemedért.

2017. márc. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
64%

Tuti, hogy megbocsájt a baràtod, csak idő kell neki amíg felfogja a dolgot. Egy szívbetegség azért nem egy nátha.

Te meg ne idegeskedj, az sem tesz jót a szívednek.

Jobbulást és kitartàst neked, és sok boldog èvet nektek!

2017. márc. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:

"nem kell a sajnalata sem" Ne legyél gőgös, igenis hagyd, hogy sajnáljon és kicsit a tenyerén hordozzon. Nem szabad az exed által okozott fájdalom miatt őt büntetned, be kell avatnod őt az életedbe.


Erről a megbocsátós témáról meg akadj le, olyan követelőzve mondod. Most egy kicsit teperjél szerintem és ne várj egy nap alatt csodát. Legyél türelmes.


A műtétről való beszélgetést meg ne halogasd. Te elsősorban nem a barátod nyugalmáért aggódsz, hanem félsz a beszélgetéstől. Ugyanazt a hibát akarod elkövetni, mint eddig. A két évi titkolózásodat is racionalizáltad azzal, hogy egyszer már elhagytak emiatt, a mostanit azzal próbálod, hogy nem akarod felzaklatni. Mondd el neki minél előbb, még ma! Fel fogja zaklatni? Igen, de ez a felnőtt élet! Tele van az élet megrázkódtatásokkal és azokat is együtt kell átvészelni. Nem csak az a bűn egy kapcsolatban, ha minden terhet a másikra raksz, hanem az is, ha mindent egyedül akarsz csinálni.


Mondj el neki mindent, de tényleg mindent, meglátod, nagyon meg fogsz könnyebbülni. Ígérd meg neki és magadnak is fogadd meg, hogy nincs több titkolózás.

2017. márc. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom, kedves kérdező, hogy teperj a barátod bocsánatáért, és sürgősen változtass a hozzáállásodon, mert úgy viselkedsz, mint egy kiskirálynő, és egymagad hozod a döntéseket a kapcsolatotokban. Ez nem így működik. Ezen kívül nagyon, de nagyon becsüld meg ezt a pasit, mert én ott helyben ki is dobáltam volna a cuccaidat, ugyanis nálam ha megtörik a bizalom, már nem lehet visszaállítani. Úgy néz ki, nála lehet, viszont kétszer már jó eséllyel nála se fog menni, erre készülj fel.
2017. márc. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Semmi mast nem titkoltam elotte. Csak ezt. De hogy kene most tepernem? Mit tehetnek? Elmondom neki,hogy muteni fognak. Csak valoban felek a beszelgetestol, ha errol beszelunk. Meg en is nagyon izgulok es azt mondta az orvos kockazatos nagyon a mutet az altatas.Azt mondta az orvosom hogy emelni kell a gyogyszer adagolast mert az a baj hogy megalvad a ver az erpalyakon arrol is beszelt hogy megszuntetheti az ezt koveto folyamat az oxigent is. Es izgulok mar nagyon:( Nem merek errol beszelni neki. Lehet hogy inkabb tovabb allna o is. Vagy nem tudom. Tudom hogy hibaztam es 2 evig titkoltam elotte ezt ezert bizalmatlan is lehet most. Probalok turelmes lenni. Koszi a valaszokat.
2017. márc. 11. 11:50
 26/48 anonim ***** válasza:
Annyiból megértelek hogy nekem is volt szivmütétem,és utálok róla beszélni ..se ilyen komoly kapcsnál már muszáj róla...
2017. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 A kérdező kommentje:
Elmondom neki es teperni fogok ha kell. Valtoztatok a hozaalasomon is. A kerdest sem veletlenul irtam ki. Koszonom a velemenyeket.
2017. márc. 11. 11:59
 28/48 anonim ***** válasza:
64%
Zavarja, hogy nem tudott rólad mindent. Nem voltál teljesen az ellenőrzése alatt. Most büntiben vagy.
2017. márc. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beszélgettek, akkor mondd el neki ezeket is, amiket itt leírtál. Hogy soha senki nem támogatott, és hozzászoktál, hogy egyedül boldogulj, meg azt is, hogy a korábbi barátod rögtön kihajított, mikor megtudta, és féltél attól, hogy a betegséged miatt elveszítheted őt. És mondj el neki mindent, a műtétet, mutasd meg a papírokat, engedd meg, hogy elkísérjen! Az életed része akar lenni, csak úgy léphettek tovább, ha ezt megtanulod elfogadni.
2017. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
29%
Ez a törölgette a szemét tipikus manipuláció. Bármibe lefogadom, hogy csontszáraz volt. Azért kellett a törölgetés. A könny erősebb egy mozdulatnál, de azt nem tudta produkálni.
2017. márc. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!